FutureAdPro – 5% zysku / 1 mc

625d

FutureAdPro

 

Kolejną możliwością zarabiania jest FutureAdPro czyli program reklamowy portalu FutureNet. Możesz tutaj zareklamować swoją stronę internetową lub biznes, a przy okazji na tym zarobić. W FutureAdPro kupujesz paczki reklamowe, czyli tzw. AdPacki. Paczki dostępne są w dwóch wariantach – za 50$ oraz 10$.

Kupując paczkę reklamową za 50$ otrzymasz 800 wyświetleń własnej reklamy. Jeśli jednak będziesz codziennie oglądał 10 reklam innych użytkowników, to firma podzieli się z Tobą swoimi zyskami. Będziesz otrzymywał 1% dziennie od wpłaconej kwoty przez 120 dni. W praktyce po 120 dniach z wpłaconych 50$ będziesz miał 60$.

Z tej kwoty 5% zostanie odłożone na tzw. koncie reklamowym, z którego będziesz mógł kupować kolejne wyświetlenia reklamy w znacznie niższej cenie (1000 wyświetleń reklamy w cenie 5$). Kolejne 5% przy wypłacie przeznaczone jest na zakup matryc w portalu FutureNet. Dzięki temu, że naliczenia otrzymujesz codziennie co 15 minut, w każdej chwili po uzbieraniu 50$ możesz wypłacić tę kwotę przelewem bankowym, lub kupić za to kolejną paczkę reklamową. Dzięki temu będzie mógł zadziałać procent składany. W ten sposób w ciągu nieco ponad roku jesteś w stanie podwoić swój wkład.


Kalkulator FutureAdPro

 

Kupione AdPacki : 50

Wkład własny ($): 2500

Po ilu miesiącach przestać reinwestować: 6

 

Reinwestując całość naliczeń po 6 miesiącach możesz wypłacać miesięcznie $187.5 bez utraty liczby paczek.

Reinwestując całość naliczeń po 12 miesiącach możesz wypłacać miesięcznie $300 bez utraty liczby paczek.

Wpłacając $2500 po 299 dniach twoj stan konta wyniesie $3935.39

Szczegóły


              Zapewne zapytasz jaki w tym sens, żeby firma dzieliła się z Tobą swoimi zyskami. Otóż dzięki temu przyciąga nowych użytkowników do portalu społecznościowego, a tym samym staje się coraz bardziej atrakcyjna dla reklamodawców, którzy skłonni są płacić coraz wyższe ceny za reklamę. Dzięki temu, że każdy kto zarabia w FutureAdPro automatycznie kupuje też matryce, to zarabia również firma. Jednocześnie część z tych osób może również wpaść właśnie do Twojej matrycy!


To jednak nie wszystkie źródła finansowania. Poza sprzedażą reklamy i produktów cyfrowych firma oferuje także leasing na bardzo atrakcyjnych warunkach, otwiera w tym roku swoje kawiarnie, a na jesieni wypuszcza swoją kryptowalutę. To wszystko stanowi ogromne zabezpieczenie dla stabilności tego programu.

Oczywiście zawsze instnieje ryzyko, jak wszędzie gdzie mamy do czynienia z pieniędzmi. Tutaj jednak firma robi wszystko, żeby FutureAdPro mogło działać długie lata. Większość programów tego typu dzieli jedynie wpłaty użytkowników co oznacza, że pieniędzy zabraknie dla osób, które dołączą na końcu. W tym przypadku firma cały czas szuka zewnętrznych źródeł przychodów i dopiero zyskami z innej działalności dzieli się z użytkownikami.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

 


 Jak wygenerować i użyć kody w FAP ?

 

 

 

Kupione Media Points Możesz Wydać Na:

 

Landing Page

Jest to tzw. strona przechwytująca, dzięki której możesz reklamować dowolny biznes. Stworzenie takiej strony zajmie Ci kilka minut, a kreator poprowadzi Cię przez proces jej tworzenia krok po kroku. Do dyspozycji jest wiele wysokiej jakości szablonów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Momentum System

Momentum System również oferuje Landing Page, jednak jest skupiony na promowaniu samego FutureNet. Otrzymasz gotowe narzędzia do promocji serwisu przy użyciu swoich linków polecających, wraz z przygotowanym autoresponderem. Potencjalny użytkownik otrzymywać będzie gotowe wiadomości zachęcające go do założenia konta w portalu.

 

FutureCloud

FutureCloud to tak zwana chmura. Oferuje ona miejsce w sieci do przechowywania Twoich plików, natomiast dostęp do nich uzyskasz bez względu na miejsce, w jakim aktualnie się znajdujesz oraz urządzenie, z jakiego aktualnie korzystasz.

 

FutureBlog

Czy kiedykolwiek chciałeś prowadzić własnego bloga, jednak brakowało Ci wiedzy technicznej? Z FutureBlog stworzysz własnego bloga od zera, korzystając z gotowych szablonów i wygodnego kreatora, który poprowadzi Cię krok po kroku przez proces tworzenia. Pisanie blogów nigdy nie było łatwiejsze!

 

 

Video-Mail System

Chcesz wyróżnić się na tle innych osób i wysyłać nowoczesne wiadomości email? Skorzystaj z usługi FutureVideoMail! Dzięki tej usłudze stworzysz przy pomocy kilku kliknięć fantastycznie wyglądające wiadomości email, zawierające Twój własny film video. Do dyspozycji otrzymujesz mnóstwo profesjonalnych szablonów.

 

Rabat w sklepie internetowym

W sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo fizycznych produktów, takich jak kubki, magazyny, perfumy, telefony komórkowe, firmowe smycze i długopisy oraz wiele innych! Choć za wszystkie te produkty trzeba zapłacić w sposób tradycyjny, to używając swoich Media Points możesz uzyskać rabat nawet do 25% na zakupiony przedmiot.

 

 

Prezentacja video

Jeśli chcesz na konkretnych przykładach poznać sposób działania portalu FutureNet, systemu matryc, pozyskiwania znajomych oraz serwisu FutureAdPro, to zapraszam Cię do obejrzenia poniższej prezentacji. Dzięki niej lepiej przyswoisz sobie zawartą na tej stronie wiedzę, a przedstawione przykłady pozbawią Cię wszelkich wątpliwości.

 

FutureAdPro – Zarabiaj bezpiecznie na rynku reklamy w Internecie.

Oficjalna strona portalu FN i FAP to http://futurenetfap.pl

 

Zarabiaj pasywnie, bez polecania w programie reklamowym FutureAdPro (FAP)

FutureAdPro (w skrócie FAP) to program partnerski, który dzieli się zyskami z użytkownikami portalu społecznościowego FutureNet.

Mówiąc w skrócie w programie FAP zarabiasz około 5% miesięcznie z kwoty jaką przeznaczysz na zakup paczek reklamowych.

 

Krótka prezentacja FutureAdPro

ZYSK Z FUTUREADPRO CO 15 MINUT! ZARABIANIE W INTERNECIE JEST TERAZ PROSTE I DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO 

 

Zaczniesz ZARABIAĆ już TERAZ → Zarejestruj się za darmo

FUTUREADPRO (FAP) – 5% ZYSKU MIESIĘCZNIE? KUPNO ABONAMENTU I PACZEK REKLAMOWYCH FUTUREADPRO (FAP) – JAK KUPIĆ PACZKI REKLAMOWE

 

Jak założyć konto FutureAdPro ?

 


Zakup pakietów reklamowych z konta online – reinwestycja

 

 Zakup pakietów reklamowy metodą – PRZELEW BANKOWY

Wypłata kasy z neta w bankomacie euronetu bez użycia karty.

 

Wypłata kasy z neta w bankomacie euronetu bez użycia karty – w skrócie!

 

 

Też chcesz zarabiać w Internecie? – Rejestracja trwa około 20 sekund

fap-pl-majerski

 

Dodatkowo, jeśli zechcesz zarabiać jeszcze więcej, to będąc uczestnikiem programu partnerskiego FAP (FutureAdPro), będziesz mógł zainwestować własne środki pieniężne i czerpać z tego korzyści finansowe w wysokości około 5% miesięcznie od zainwestowanej kwoty. Jest to dokładnie 20% na jeden pełny cykl podziału zysków firmy, który trwa dokładnie 120 dni (około 4 miesiące).

 

Jak dokładnie rozumieć te 20% w 4 miesiące?

Jeśli chcesz dokładnie sprawdzić ile zarobisz przez 4 miesiące, zarejestruj się do programu i sprawdź to na sobie. Programy partnerskie to nie lokaty bankowe, tylko zwyczajny realny Biznes (różnicę wyjaśniam poniżej).

Opcja 1 – Jeśli masz do dyspozycji kwotę 5,000 zł., to możesz ją właśnie zdeponować w banku na lokacie, a po 12 miesiącach cieszyć się zyskiem w wysokości około 100 zł. Jest to doskonały sposób za zarabianie pieniędzy bez pracowania. Gdybyś w banku zdeponował na lokacie 100,000 zł. to po roku zarobisz na tym około 2,000 zł. na czysto!

Opcja 2 – Możesz także te 5,000 zł. zainwestować w kupno 100 par butów (sprowadzisz je z Chińskiej Republiki Ludowej). Jak buty pojawią się w Twoim domu, to będziesz musiał je sfotografować, ładnie opisać i wystawić je na aukcji allegro.Oczywiście wcześniej musisz założyć działalność gospodarczą, wynająć księgową i dokonać kilku innych formalności. Jak na aukcji allegro pojawią się Klienci na te Twoje buty, to dopiero zacznie się JAZDA! 😀 Będziesz musiał zapakować buciki do 50 różnych pudełek, dokładnie je opisać i wysłać. Zanim to zrobisz musisz przyjąć płatności od 50 różnych osób. Na 100% będą osoby, które klikną na aukcji KUP TERAZ, ale pieniędzy Tobie nie wyślą, albo wyślą po miesiącu.Jak minie jakiś czas i ludzie otrzymają Twoje buciki, to czekaj na telefony w stylu „co to za szajs, rozleciały mi się po 2 dniach!” albo „ten rozmiar 38 to jest jakiś chyba chiński, buty są za małe”.. Nie wiem ile zarobisz na tych butach, ale emocje i tak zwaną „wkurwę” masz GWARANTOWANE.

Opcja 3 – Ja, moje 5,000 zł. przeznaczyłem na zakup tak zwanych paczek reklamowych w programie FAP (FutureAdPro).Codziennie przeznaczam około 11 minut na „pracę” w portalu (oglądnięcie reklam, LIKEowanie postów, itp.) i patrzę jak pieniądze pracują.

Po 4 miesiącach zobaczę pewnie minimum 6,000 zł. czyli 1,000 zł. zysku…Zgodnie z zasadą procentu składanego i kilku dodatkowych funkcjonalności programu, oczekuje ponad 2 krotnego zwrotu przez kolejne 12 miesięcy. Nie jest to może jakiś szał, no bo co to jest 100% w rok? Jak na przedsięwzięcie Biznesowe to wcale nie tak dużo. Ale wiedząc, że codziennie na „prace” przeznaczam tylko 11 minut (taki wymóg programu), nie muszę zakładać działalności gospodarczej, wynajmować księgowej, to 100% w rok jest dla mnie do zaakceptowania.

SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ZAROBIĆ W FAP -KALKULATOR  ZAROBKÓW  FUTUREADPRO

 

Rejestracja jest całkiem darmowa – Możesz zacząć działać już TERAZ

 

W FAP zarabiasz co 15min!

 

 

Procent składany. Lokata Bankowa vs FutureAdPro

 

Zaczniesz ZARABIAĆ już TERAZ  → Zarejestruj się za darmo

 

fap-pl-majerski

 

Zobacz program partnerski FutureNet od środkaNie zrozumiesz zasady działania programu i nie nauczysz się zarabiać „na sucho”, tak jak nie możliwa jest nauka pływania bez wejścia do wody.Zarejestruj się w portalu FutureNet rejestracja jest bezpłatna i zajmie Ci dosłownie 30 sekund.Po rejestracji będziesz mógł też poinformować swoich znajomych (otrzymasz swój indywidualny, biznesowy link partnerski) o nowej możliwości zarabiania pieniędzy.

Jeśli ktoś z Twoich znajomych (rodziny) będzie aktywnie działał w programie partnerskim lub będzie aktywny na platformie społecznościowej FutureNet, to będziesz otrzymywał od firmy dodatkowe wynagrodzenie.

fap-pl-mmajerski

 

Po rejestracji w programie FAP, otrzymasz też dostęp do narzędzi ułatwiających współpracę, kalkulatorów zysku dzięki którym będziesz mógł obliczyć ile pieniędzy i po jakim czasie współpracy zarobisz w programie FAP.Dostaniesz też dostęp do naszej zamkniętej grupy na FaceBook, na której będziesz mógł zadawać pytania mi, jak i innym osobom z naszej grupy.

Wszyscy gramy do jednej bramki, więc z przyjemnością pomożemy Tobie zacząć zarabiać on-line.

 

future-net-banner-firma21wieku

 

→ Zarejestruj się w portalu FutureNet rejestracja jest bezpłatna i zajmie Ci dosłownie 30 sekund.

Po rejestracji będziesz mógł zalogować się w panelu Biznesowym FutureAdPro (czyli w programie partnerskim gdzie zarabiamy pieniądze za oglądanie reklam i korzystanie z portalu społecznościowego) używając loginu i hasła jakie ustaliłeś w platformie społecznościowej FutureNet.

 

UWAGA. WAŻNE!

 

Zarabianie w Internecie to NIE PRACA NA ETACIEPamiętaj, że zarabianie w Internecie, to nie jest PRACA NA ETACIE. Ja nie będę Twoim pracodawcą ani szefem.Każda z osób, która zarabia w internecie dodatkowe 100 PLN, 300 PLN, 1,500 PLN czy nawet 80,000 PLN miesięcznie, jest mentalnie PRZEDSIĘBIORCĄ, czyli sama odpowiada za to co robi.Przedsiębiorca nie szuka winnych za swoje porażki czy niepowodzenia, ale z drugiej strony jego SUKCES jest przypisywany tylko jemu, a nie jego szefowi.PRZYCHODY PASYWNE W INTERNECIE DZIĘKI PLATFORMIE

 

             zarejestruj sie majerski zarabiaj w internecie

 

FUTURENET I FUTUREADPROFutureAdPro – 1% / Dzień

 

FutureAdPro – Zarabiaj bezpiecznie na rynku reklamy w InternecieZarabiaj z NUMEREM 1 na świecie w FutureNet FutureAdPro!Jeśli chcesz na poważnie potraktować ZARABIANIE w INTERNECIE, to radzę Ci współpracować z NAJLEPSZYMI w tej branży. 

Z najlepszymi nie tylko w Polsce, z NAJLEPSZYMI na ŚWIECIE! W FutureNet i FutureAdPro działa już około 1 milion osób z ponad 160 krajów świata. 

 

zarejestruj sie mmajerski zarabiaj w internecie

→ Zarejestruj się i ZARABIAJ już w 15 minut od TERAZ !