#Krok 2

Krok 2

1.  Załóż zupełnie darmowe konto w portfelu BitBay.

Będziesz miał możliwość kupowania i sprzedawania BitCoinów.

 

2.  Załóż zupełnie darmowe konto w NetLeaders i kup licencję na wydobycie kryptowaluty DasCoin.

Jeśli chcesz dodatkowo zarabiać na osobach zaproszonych do programu musisz wykupić Become an Advocate.

 

3.   Załóż konto w BitClubNetwork i aktywuj konto opłatą członkowską 99$. Można opłacić tylko za pomocą BitCoina

Wykup pule kopalni i zarabiaj w BitCoinach.

 

 

Jeśli jesteś w stanie mocno zaangażować się w współpracę w naszym zespole, dasz z siebie więcej, zainwestujesz swoje pieniądze, zdywersyfikujesz je w różnych programach, to po około miesiącu od dnia rozpoczęcia współpracy, czyli np. 30 dni od dzisiaj, będziesz zarabiał około 100 zł. dziennie.

 

Zarabiaj online 100 zł. dziennie

 

Nie wiem kim jesteś, jakie masz doświadczenie. Nie wiem też czy te dodatkowe 50 zł. każdego dnia, to dla Ciebie jest dużo czy mało? Wiem jednak jedno. Bez względu na to ile masz lat, jakie masz wykształcenie, jaki jest Twój stan majątkowy, to jeśli potrafisz obsługiwać komputer z dostępem do internetu (a wiem, że potrafisz bo właśnie teraz czytając te słowa jesteś w internecie) to NA PEWNO będziesz ZARABIAŁ PIENIĄDZE.

 

 

Jest jeden wyjątek kiedy pieniędzy nie zarobisz. Stanie się tak tylko wtedy, jeśli nie będziesz z nami współpracował. Jeśli natomiast zarejestrujesz się teraz w programie, po czym napiszesz do mnie przez facebook (napisz mi, że jesteś już zarejestrowany i podaj mi swój login lub adres email jaki użyłeś przy rejestracji w programie).