KYC Authentication is here

 

OSTATNIE INFORMACJE ZE ŚWIATA DASCOIN

 

Od jakiegoś czasu, po zalogowaniu się do twojego webwallet, zobaczysz informacje o tym, aby dodać odpowiednie dokumenty potwierdzające twoją tożsamość – KYC Authentication is here.

 

Potwierdzenie tożsamości Dascoin Webwallet

KYC Authentication is here – Dascoin Webwallet

 

Chodzi tutaj o przedstawienie firmie Netleaders takich dokumentów jak:

  1. dowód osobisty lub paszport
  2. rachunek za np. prąd, lub faktura za telefon, itp.

 

Dascoin posiada regulacje prawne, czego brakuje innym kryptowalutom. To jedna z zalet, której brakuje największym gigantom takim jak BTC, ETH.

 

Dascoin zcentralizowana i bezpieczna waluty zaufania

DasCoin – Kryptowaluta Zaufania

 

Dascoin posiada wszystkie zalety najpopularniejszych kryptowalut plus coś czego inne nie mają.

 

Kryptowaluta DasCoin znajdują się, na samym środku, jeśli chodzi o decentralizacje i centralizacje, co przyczynia się do częściowej regulacji prawnej czyli właśnie weryfikacji klienta (KYC).  Posiada również Blockchain zamknięty i Blockchain otwarty. 

To jest kwestia czasu kiedy wszystkie kryptowaluty się wymieszają i w ścisłej czołówce zostaną najpopularniejsze i, te które posiadają regulacje prawne, ponieważ rządy nie mogą sobie pozwolić na całkowitą decentralizacje.

Przykład BTC. Bitcoin jest anonimowy i zarzuca mu się pranie brudnych pieniędzy.

Dascoin to waluta zaufania

Zalety DasCoina

 

 

Dlatego powstają kryptowaluty z weryfikacją klienta i Dascoin jest jedną z nich.

Dascoin to wyjątkowy projekt, ponieważ firma Netleaders będzie tworzyć również spektrum różnych aplikacji, a więc tutaj nie chodzi tylko o kryptowalutę i płatności mobilne. Ten projekt to również blockchain jako serwis i różne aplikacjie, aby każdy z nas mógł korzystać w prosty sposób z tej niesamowitej technologii. Np. tworzyć w prosty sposób smart kontrakty dzięki różnym aplikacjom…

 

 

DasCoin posiada bardzo szybki blockchain (bloki co 6 s), a jeśli zajdzie taka potrzeba, aby blockchain Dascoina był szybszy, to jest taka możliwość. Z tą myślą został zaprojektowany, aby był bardzo wydajny i elastyczny.

dascoin explorer

DasCoin Explorer – nowy blok powstaje co 6s.

 

 

A więc Dascoin posiada licencję KYC Authentication 

 

  • Dascoin to tworząca się społeczność, która rośnie w siłę każdego dnia,
  • Spektrum aplikacji, cykle do tradingu i zawierania smart kontraktów,
  • Validator do potwierdzeń każdej transakcji (dascoin jest bezpieczny), plus wiele więcej patrząc na blockchain jako serwis plus aplikacje daspay.
  • posiada blockchain zamknięty i otwarty
  • jest po części zdecentralizowany
    twoje dascoin będą dostępne tylko dla Ciebie(żaden rząd,instytucje,komornicy nie będą mieli dostępu do twoich dascoinów) Tylko ty będziesz miał informacje na temat tego ile ich posiadasz i tylko ty ich będziesz mógł użyć.