BitCoin

Promocja

Wyprzedaż BITCOIN’a za 599$ !

❗️❗️❗️WYPRZEDAŻ COINÓW❗️❗️❗️

❗️❗️BITCOIN ZA 599$ PROMOCJA❗️❗️

     ❗️Aktualna cena na giełdzie to już 4000$❗️

KUP SWOJE PIERWSZE BITCOINY

dom

💎 Życzę udanych zakupów 💎

 

bitcoin

BitCoin – To Waluta Przyszłości

 

bitcoinicon225

BitCoin to waluta (krypto waluta), którą od 2009 roku możemy płacić w internecie i nie tylko, bo dzisiaj BitCoinami zapłacisz za kawę, pizzę czy bilety lotnicze (nawet Polskie Linie Lotnicze LOT przyjmują już płatności BitCoinami).

 

BitCoin ma tą przewagę nad każdą inną walutą świata, że jest całkowicie niezależny od rządów, instytucji państwowych i prywatnych.

 

BitCoin jest też zabezpieczony przed inflacją, ponieważ nie można „dodrukowywać” nowych BitCoinów (ich liczba wyniesie maksymalnie 21 milionów). Z tego względu BitCoin jest dla INWESTORÓW nowoczesną alternatywą dla fizycznego ZŁOTA.

 

Anonimowość BitCoina

 

 

Transakcje na rynku BitCoin obsługiwane są przez niezależnych, tak zwanych „górników” oraz przez duże firmy, które posiadają tak zwane „kopalnie BitCoin„.

BitCoin – SATOSHI

bitcoin-logoKażdy 1 BitCoin ฿ dzieli się na 100,000,000 (sto milionów) części zwanych SATOSHI. 

1 SATOSHI to więc ฿0.00000001

1.000 SATOSHI to ฿0.00001

1 million SATOSHI to ฿0.01

Pod adresem btcsatoshi.com znajdziesz doskonałe i proste narzędzie do przeliczania SATOSHI na BitCoiny oraz Dolarów (USD) na BitCoiny i SATOSHI

Dla przykładu podam, że na dzień 27/6/2016, za $1 (jeden dolar) możesz kupić dokładnie 159,497 SATOSHI czyli 0.001597 BTC (BitCoin).

Jaką wartość w dolarach (USD) ma obecnie 1 SATOSHI?

Teraz (2016r.), wartość BitCoin jest na tyle niska, że 1 SATOSHI to tyle co nic.

Najmniejszą wartość jaką da się wyrazić w dolarach, a tak na prawdę w jego setnych częściach czyli w CENTACH, reprezentuje kwota 1.000 (1 tysiąc) SATOSHI, które jest warte dzisiaj niecałego 1 centa czyli $0.01 (USD)

W perspektywie 1-2 lat (2017-2018) cena 1 BitCoina powinna wynieść minimum 10,000 USD i nie jest to wcale dużo.

BitCoin został tak zaprojektowany, żeby jego cena równała się $1 milion (1 milion dolarów). Wtedy jego najmniejsza część czyli 1 SATOSHI odpowiadał będzie 1 centowi.  

Moim zdaniem warto kupić kilka BitCoinów i zdeponować je w bezpiecznym portfelu, bo jeśli jego wartość wzrośnie do przynajmniej $100.000, to nasze pieniędze możemy pomnożyć ponad 100 krotnie czyli z zainwestowanych 10.000 zł. możemy otrzymać okrągły 1 milion PLN !

 

Kup, sprzedaj i zamień swoje BitCoin na żywą gotówkę!

Jeśli chcesz w PEŁNI korzystać z nowoczesnych płatności BitCoin, wystarczy, że założysz sobie konto podstawowe (portfel BitCoin) na platformie BitBay dzięki, której będziesz mógł kupować, sprzedawać, wypłacać (bankomat bez karty) oraz płacić swoje rachunki BitCoinami.bitcoin-bankomat-wyplata-na-calym-swiecie

Do Twojego portfela BitCoin będziesz też mógł zamówić sobie zwyczajną kartę płatniczą (MASTERCARD), którą możesz płacić oraz wypłacać gotówkę z każdego bankomatu na świecie.

Do obsługi kont BitCoin zalecam korzystanie z bankowości mobilnej mBank.

 

 

Wypłacaj BitCoin w gotówce na całym świecie!

Zostań „górnikiem” i wydobywaj BitCoiny pasywnie (bez Twojej pracy) przez 1.000 dni

minermanDo tego będziesz potrzebował szybki komputer ze specjalnym oprogramowaniem. Komputer będzie musiał być włączony do sieci 24h na dobę, przez 365 dni w roku.

„Wydobywanie” BitCoin (czyli obsługa transakcji na rynku BitCoin) może być nieopłacalna jeśli będziesz to robił na małą skalę.

Znacznie lepszym rozwiązaniem jest kupienie sprzętu do wydobywania BitCoin w ramach spółki w jednej z kilku „kopalni BitCoin„, które posiadają swoje centra sprzętowe na całym świecie.

 

Wydobywaj BitCoin BEZPIECZNIE we współpracy z organizacją → BitClub Network

 

Sprawdź czy organizacja BitClub jest na liście firm wydobywających BitCoin i czy nie jest piramidą finansową (schemat Ponziego) jak wiekszość firm podszywających się pod kopalnie BitCoin (np. HashOcean).

Klikając w ten link zobaczysz aktualną listę firm wydobywających BitCoiny oraz ich udział w rynku wydobycia tej kryptowaluty.

 

Jak Wypłacić zarobione pieniądze w BitClubNetwork na konto bankowe.

 

 

Handel BitCoinami jest zwolniony z VAT

bitcoin-zwolniony-z-vat-urzad-skarbowy-fiskus

→   Przeczytaj artykuł na temat decyzji polskiego fiskusa

Jak rozpocząć inwestycję w wydobycie BitCoinów?

Wydobywanie BitCoin w ten sposób, jest dziecinnie proste.

Wystarczy, że zarejestrujesz się na farmie BitCoin i kupisz za minimum $500 sprzęt do wydobywania BitCoin (udziały), które zapewnią Ci stałe zyski przez następne 1.000 dni.

bitcoin-gold-bitclub-zukiewicz

Inwestuj BEZPIECZNIE w wydobycie BitCoina

Po dokonaniu inwestycji na takiej farmie BitCoin, nie musisz się niczym zajmować, a każdego dnia będziesz otrzymywał udział w wydobytych przez firmę (farmę) BitCoinach.

Twój udział w zyskach firmy będzie trwał aż 1.000 dni od daty dokonania inwestycji.

 

ZAREJESTRUJ się i kup udziały w firmie → BitClub Network

 

 

Wybierz swój pakiet inwestycyjny (pula miningowa)

Dostępne pule wydobywcze w BitClub