NOTA PRAWNA. Strona internetowa MMAJERSKI.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Informacje zawarte w tym wpisie oraz na całym blogu, w domenie i subdomenach mmajerski.pl oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Inwestowanie zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanych środków. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji biznesowej oraz inwestycyjnej, skontaktuj się z licencjonowanym doradcą finansowym, a także zapoznaj się z ryzykiem i zasadami opisanymi pod adresem: https://mmajerski.pl/zasady/

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBayCoinCassoYouTube, FaceBook lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!

BTB - Wypłata Pierwszego Bonusu Ponad $400

Łatwość działania i dostępność biznesu jest dla mnie również ważna, ponieważ bardzo lubię podróżować i podróżuję dlatego muszę mieć dostęp do biura i możliwość jego prowadzenia z każdego miejsca na ziemi mając tylko telefon i dostęp do internetu.

5.000 złotych miesięcznie z produktem SUPERNODE od giełdy BTB

5.000 złotych miesięcznie z produktem SUPERNODE Z BTB. Giełda kryptowalut BTB.io i jej produkt Supernode daje możliwość zarabiania z programu partnerskiego naprawdę dużych prowizji. U mnie to już nawet około 5000 zł miesięcznie i mam nadzieję, że będzie rosło.

Ostatnie wzrosty kursu BEC po ogłoszeniu ostatnich ważnych informacji

W końcu mam swojego upragnionego LARGE NODE z BONUSEM 80%

Zdjęcie z Marcinem (ambasadorem na Europę giełdy kryptowalut BTB) w Macao w Chinach na evencie giełdy BTB – .

MEGA ważna wiadomość z ostatniej chwili. Koniecznie musisz to zobaczyć👇

Code potrzebny do założenia konta na giełdzie BTB to: LZTYRPAK

2800 BEC Zamrożone na Giełdzie BTB

Kupuję coina i mrożę kolejne sztuki i po to aby posiadać wyższy produkt tj. LARGE NODE po to aby dostawać większe bonusy z programu partnerskiego giełdy kryptowalut BTB

Chcesz Zacząć Zarabiać?

Skontajtuj się ze mną klikając w przycisk poniżej