Cały odcinek coś jemy ? Zobacz ile kosztuje obiad na plaży Patong Beach

22 września, 2022 0 Przez mmajerski

Wyszukaj hotel i zobacz ile zaoszczędzisz dzięki tej wyszukiwarce ⤵️

Cały odcinek coś jemy ? Zobacz ile kosztuje obiad na plaży Patong Beach

W SKRÓCIE

Jakie są ceny kolacji na plaży Patong z widokiem na zachód słońca?

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram

Cały odcinek coś jemy 😉 Zobacz ile kosztuje obiad na plaży Patong Beach

Na późny obiad wybraliśmy się do naszej ulubionej restauracji na Patong, czyli… na plażę!

Świeżutki, orzeźwiający kokos to koszt około 6 zł, duży szejk owocowy 13 zł. 

Przepyszna, wielka ryba z grila kosztuje 25 zł.

Do tego kolorowy zachód słońca gratis 😉

Na kolację jedliśmy olbrzymie naleśniki, crispy pancakes, z nutellą, bananem, tęczową posypką i piankami! Znajdują się one naprzeciwko Bangla Road, czyli centrum rozrywki na Patong.

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).