CENY WYNAJMU MIESZKAŃ / APARTAMENTÓW NA PHUKET

W SKRÓCIE

Jakie są ceny wynajmu w szczycie sezonu roku 2022 ?

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram

Ceny wynajmu mieszkań / apartamentów na Phuket

Ceny pokoju, w świeżo wybudowanym, pięciogwiazdkowym hotelu w samym centrum Patong, w pierwszej linii brzegowej, zaczynają się od 500 zł za dobę. Taką cenę rekompensuje widok i standard. Pokoje są przestronne, z dużymi przeszklonymi balkonami i widokiem na plażę. Restauracja hotelowa na dole dostępna jest też dla wszystkich, nie tylko gości hotelu.

W mniej ekskluzywnym hotelu i dalej od plaży, ale też blisko, znalazłem pokój za 120 zł za dobę.

Kolejny pokój tym razem family room, czyli większy kosztował 12 tyś zł za miesiąc.

Najpiękniejszy pokój łączony, z kuchnią i dwiema sypialniami kosztował 8,5 tyś zł za miesiąc.

Najbardziej przystępna cena jaką znalazłem to 2,5 tyś za miesiąc. Był to apartament z agencji nieruchomości. Problemem była łazienka, która miała bardzo, bardzo niski standard w porównaniu do mieszkania.

 

Finalnie i tak zamieszkaliśmy w bloku, w którym mamy dwa pokoje, kuchnię, dużą nowoczesną łazienkę, piękny widok z dwóch balkonów, basen na dachu oraz siłownię za około 4,5 tyś zł za miesiąc.

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).