Portfel Kryptowalut Cloud 2.0

NOTA PRAWNA. Strona internetowa MMAJERSKI.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Informacje zawarte w tym wpisie oraz na całym blogu, w domenie i subdomenach mmajerski.pl oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Inwestowanie zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanych środków. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji biznesowej oraz inwestycyjnej, skontaktuj się z licencjonowanym doradcą finansowym, a także zapoznaj się z ryzykiem i zasadami opisanymi pod adresem: https://mmajerski.pl/zasady/

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBayCoinCassoYouTube, FaceBook lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!

CLOUD 2.0 - What Is This ?

W Oczekiwaniu na Platformę OTC CLOUD 2.0

W Oczekiwaniu na platformę OTC CLOUD 2.0. Oficjalna data startu zewnętrznej platformy do convertowania CTO przypada na koniec tego tygodnia.

Cloud 2.0 - Konserwacja in progress

Czekamy cierpliwie na usprawnienie portfela. Poniżej wklejam link do filmu, o którym wspominałem w moim video:
https://youtu.be/M3df2wqxKHY

Cloud 2.0 - KARTA SIM

Cloud 2.0 Uruchamiamy KARTĘ SIM - Instrukcja Poradnik

Testujemy działanie jednego z flagowych produktów firmy Cloud 2.0 czyli KARTĘ SIM.

Powiem od razu, że internet śmiga, aż miło 😍 YEAH

Karta SIM działa już prawie na całym świecie i ciągle dochodzą nowe kraje. 

✅💎 #KARTASIM TO Mega przydatny produkt dla Europejczyków podróżujących po świecie, ale myślę, że właśnie mieszkańcy krajów azjatyckich i afrykańskich skorzystają z tego produktu najbardziej ❗️

Chcesz Zacząć Zarabiać?

Skontajtuj się ze mną klikając w przycisk poniżej