fbpx

Czy Jest Co Jeść na Zanzibarze Produkty mięsne, warzywa, owoce. Restauracje.

Czy Jest Co Jeść na Zanzibarze? Produkty mięsne, warzywa, owoce… To nie będę trzymał w niepewności i od razu odpowiem, że jest tutaj dużo różnych rzeczy do jedzenia jak i potrzebnych do życia.

Zobacz co mamy w kuchni i co możesz zjeść na Zanzibarze 👇

W pierwszej chwili po przyjeździe na #Zanzibar można doznać lekkiego szoku i lekko się zdziwić ale jest to tylko takie wrażenie… Po spędzeniu tutaj półtorej miesiąca stwierdzam, że jest tutaj naprawdę wiele rzeczy, których na pierwszy rzut oka nie było widać.

Dodam jeszcze, że są też takie rzeczy jak kapusta biała czy czerwona, pora, pietruszka i wiele innych warzyw i owoców… Jest też ogromna ilość pysznych i świeżych przypraw.

Aplikacja, która liczy nam przebyte kroki na wyspie to 👇 Your Fit Way

🔥 Utwórz profil YFW: https://yourfitway.info

🔥 Pobierz aplikację Yourfitway 📲

🔥 Chodź 10 000 kroków dziennie 🚶‍♂️🚶‍♀️

🔥 Zbieraj punkty, zarabiaj pieniądze 💵 i baw się razem z nami 😍

Jeśli chodzi o jedzenie to na filmie wymieniam naprawdę wiele rzeczy do jedzenia ale w rzeczywistości jest ich oczywiście dużo więcej. Można iść np. na pizze lub inne europejskie przysmaki…

Jeśli chodzi np. o poruszanie się tutaj to są oczywiście rowery, samochody, skutery, a nawet quady. Są taksówki, „autobusy”, które jeżdżą non stop. Sklepy z częściami do samochodów i skuterów, a mechanik też nie jest niczym wyszukanym na wyspie…