The Unity. Najlepsze miejsce do mieszkania na Patong.

14 października, 2022 0 Przez mmajerski

Wyszukaj hotel i zobacz ile zaoszczędzisz dzięki tej wyszukiwarce ⤵️

The Unity. Najlepsze miejsce do mieszkania na Patong.

W SKRÓCIE

Gdzie najlepiej jest mieszkać na Patong?

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram

The Unity. Najlepsze miejsce do mieszkania na Patong.

The Unity jest, naszym zdaniem, najlepszym miejscem do mieszkania na dłużej z rodziną. Jest to blok na lekkim wzgórzu z przepięknym basenem i widokiem z niego na całe miasto. Co prawda nie znajduje się w samym centrum Patong ale lokalizacja jest super. Do morza piechotą około 10 min, do ścisłego centrum 15 min. Skuterem to kilka minut. 

 

Blok jest bardzo czysty, zadbany i regularnie sprzątany. Mieszkania są jedno, dwu, lub trzypokojowe. Oczywiście standardowo (jak w każdym bloku w Tajlandii) znajdują się tam basen i siłownia.

Mieszkaliśmy też w sąsiednim bloku: The Bliss ale jednak The Unity polecamy bardziej. 

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).