fbpx

Przykład Prezentacji 19-04-2020

Krok 1.

Cześć na początku muszę Ci tylko powiedzieć, że ja i cały mój zespół bardzo poważnie podchodzimy do tego biznesu, mamy określone cele i wspólnie je realizujemy.

Jednym z podstawowych naszych celów jest pomóc każdemu w naszym zespole aby zarabiał minimum 3000 zł miesięcznie i podróżował za darmo, bo jeśli tak zrobimy to wszyscy na tym skorzystamy.

 

Bardzo jeszcze cenie swój czas i w tym wypadku też twój i dlatego nie będę Cię do niczego zmuszał, przekonywał, nakłaniał i prosił żebyś skorzystał(a) z możliwości jakie daje firma. Jak będzie Ci się podobać to super ale jak nie to nie.

 

Dlatego tylko jeszcze zapytam – czy Ty też lubisz konkrety i cenisz sobie swój czas ?

 

Bardzo dużo podróżuję i nie ważne czy to po Polsce czy za granicę, po prostu uwielbiam czas kiedy pakuję walizki i jedziemy gdziekolwiek całą rodziną. Dla mnie to jest największa wartość w życiu i od kiedy dowiedziałem się, że takie podróże mogę połączyć z zarabianiem to po prostu oszalałem ze szczęścia!

 

Okej z racji, że jesteś osobą, która bardziej chce skorzystać z opcji zarabiania to powiem Ci najpierw teraz o korzyściach:

 

A więc tak:

 

1. Nasza firma, w której możemy zarabiać i podróżować to amerykańska firma świadcząca już nieprzerwanie od 5 lat swoje usługi i produkty. To taka wyszukiwarka jak Booking com ale u nas dzięki systemowi “2 za 1” mamy najniższe ceny na rynku. Jest to taki system gdzie możemy w jednym miesiącu podwoić nasze każde $100 na $200 i takim sposobem rocznie możemy podwoić $1200 na $2400 czyli w przybliżeniu na złotówki z 5.000 zł mieć 10.000 zł

 

Teraz pytanie do Ciebie czy jest to FAJNE czy FAJNE ?

 

2. Teraz druga sprawa to taka, że możesz podróżować za darmo, a po drodze trochę dorobić  i po prostu jest to możliwe, przyjmij to do wiadomości, pogódź się z tym. Ja spełniłem po dwóch tygodniach od rejestracji wymagany warunek i na jego podstawie firma płaci mi każdego miesiąca $200 na jedno moje konto gdzie uzbierało się już $1.000 do wykorzystania na moje wakacje i trochę dorobiłem bo drugim koncie miałem prawie $700 do wypłaty na konto bankowe.

Odpowiedz sobie ponownie na pytanie:

 

Czy jest to FAJNE czy FAJNE ?

 

 3. Trzecia sprawa to możesz zacząć zarabiać po osiągnięciu najniższej rangi w firmie około 3000 zł miesięcznie, to więcej niż przychód z wynajmu kawalerki w Warszawie i gwarantuję Ci, że napewno będzie Ci łatwiej osiągnąć pierwszą rangę w tym biznesie niż kupić kawalerkę pod wynajem w Warszawie aby mieć taki dochód pasywny.

 

Odpowiedz sobie po raz trzeci Czy jest to FAJNE czy FAJNE ?

 

4. Czwarta korzyść jaką możesz tutaj osiągnąć to skorzystać z bonusu na szybki start i w pierwsze 3 miesiące od rejestracji zarobić 20.000 zł, a później zarabiać po 6.000 zł miesięcznie – mamy na to plan i wiemy jak można to osiągnąć. Mój znajomy zrobił to w 3 tygodnie.

 

Po raz kolejny mam do Ciebie pytanie – FAJNE czy FAJNE ?

 

5. Ok kolejny poziom i kolejna korzyść jaką możesz tutaj osiągnąć to zarobek nawet $100.000 miesięcznie na najwyższej randze. To również wiemy jak osiągnąć w ciągu pierwszych kilkunastu miesięcy prawdziwego działania. Ten plan i wiele innych przekazujemy sobie na szkoleniach… i jest to jak najbardziej do osiągnięcia bo są w firmie takie osoby, które robią odpowiednie obroty i mają takie zarobki…

 

FAJNE czy FAJNE ?

 

6. Ostatnia korzyść ale taka, 100 procentowa, którą Ci gwarantuję, to korzyść poznania wielu osób z marzeniami, osób z celami, takich zawziętych i z koncentrowanych na swoich celach, którzy nie przestaną dopóki nie osiągną swego! Takich NIEUSTĘPLIWYCH o jakich pisze w swojej książce Tim Grover „NIEUSTĘPLIWY”.

 

Dostaniesz dostęp do wielu poradników, grup, szkoleń, które pomogą Ci w prowadzeniu Twojego biznesu, które będą skutecznie podnosić twoje umiejętności i kompetencje co przełoży się na twój końcowy wynik finansowy i nie tylko w tym biznesie bo takie wartościowe rzeczy przydadzą Ci się się w każdym innym przypadku w twoim życiu prywatnym.

 

FAJNE czy FAJNE ?

 

 

TERAZ BARDZO WAŻNE – jeśli choć jedna korzyść Ci się spodobała, choć na jedno pytanie odpowiedziałeś sobie FAJNE to zdecydowanie jest to czas na podjęcie działań dlatego w tej chwili zapraszam Cię na mojego bloga, poprzez którego dołączysz do nas, dołączysz do Biznesu, a później skontaktuj się ze mną przez messenger, w celu obgadania szczegółów. Mam dla Ciebie naprawdę dużo bonusów…

 

Teraz szybciutko przejdę na sekundę na mojego bloga pokażę Ci gdzie trzeba kliknąć aby dołączyć do naszego zespołu, bo osoby które chcą gadać, a nie mają nawet konta to tylko marnują nasz czas…, a później pokażę Ci wyszukiwarkę i wakacje jakie możesz sobie kupić w niższych cenach lub mieć je po prostu za darmo.

 

 

 

Krok 2.

 

Pokazać film statek jednominutowy, później podczas kolejnego filmu ze statkami ale już z wyłączonym głosem powiedzieć o korzyściach wynikających z takiego podróżowania i w wielkim skrócie pokazać wyszukiwarkę i cenę rejsów oraz czym i jak można za nie zapłacić… koniec

 

(krok drugi rozwinę pisemnie w krótce)

 

– jest taniej

– jest mnóstwo atrakcji

– personel robi wszystko abyś chciał spędzić jeszcze raz wakacje na takim statku

– podczas jednej podróży możesz zwiedzić wiele krajów a twój pokój hotelowy z walizkami przemieszcza się razem z tobą

Każdego dnia na brzegu w innym miejscu!!! Rano możesz zapoznać się z atrakcjami danego kraju, a wieczorem czeka na Ciebie hotel-statek z wykwintnymi daniami w restauracjach i barach, a także mnóstwem rozrywki na różnych pokładach. 

– tak sposób spędzania to teraz bardzo silny trend (powiedzieć o Richard Branson i jego drugim statku i o filmie w TVP PnŚ)

– Możemy podróżować za darmo…

 

 

Pytania do osób, które chcą więcej szczegółów:

1. Czy obejrzałeś prezentację ? nie, to podesłać film

2. Czy masz założone konto ? nie, to zapytać czy jej pomóc ewentualnie podesłać film

3. Czy ma minimum równowartość $100 aby zacząć ? jak nie to nie ma o czym gadać – film jak opłacić konto też jest w przypadku gdy ma te minimum $100 i naciskamy aby zrobić to TERAZ!

 

Jeśli wszystkie odpowiedzi były twierdzące (wszystko poogarniane – minimum członkostwo kupione) to super dołączamy taką osobę do grup dajemy dostęp do narzędzi i wspieramy oraz robimy szkolenie „początkowe”…

 

Chcesz Zacząć Zarabiać?

Skontajtuj się ze mną klikając w przycisk poniżej