Jak kupić Bitcoin

Profesjonalny poradnik – “Jak kupić kryptowalutę BitCoin”.

Jak kupić Bitcoin

Jak bezpiecznie i legalnie kupić kryptowalutę Bitcoin.

Zakup Bitcoina może wydawać się dość trudny dla osób, które robią to pierwszy raz. Dzięki poniższej instrukcji video przejdziesz przez cały proces zakupu bez najmniejszego problemu (“krok po kroku”).

Co zawiera video poradnik - "Jak kupić BitCoin"

✅ Rejestrację konta na giełdzie Binance

✅ Weryfikację konta Binance (KYC)

✅ Obsługę giełdy Binance  

Zakup Bitcoina na giełdzie Binance

Przydatne linki:

➡️ Oficjalna strona giełdy Binance

➡️ Platform CoinGecko – możesz na niej sprawdzić archiwalne i aktualne notowania różnych tokenów, a także poznać wiele danych dotyczących różnych projektów, takich jak np. aktualna liczba tokenów w obiegu, maksymalna liczba tokenów, które mogą być wyemitowane, dzienne obroty na giełdach, kapitalizacja rynkowa, różne wykresy i analizy i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z tą stroną

Co to jest Bitcoin?

Bitcoin, “król kryptowalut” powstał w 2009 roku. Jego twórcą jest osoba lub grupa osób kryjąca się pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Każdy bitcoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek, zwanych satoshi.

Bitcoin był pierwszą zdecentralizowaną walutą cyfrową opartą na technologii blockchain. Został stworzony w 2008 roku przez anonimowego programistę znanego jako Satoshi Nakamoto, który opublikował białą księgę na liście mailingowej kryptografii, a później udostępnił oprogramowanie, które implementuje protokół.

Jakie są cechy Bitcoina?

Magazyn wartości

Bitcoin, w przeciwieństwie do innych kryptowalut, jest uważany za magazyn wartości i prawdopodobnie może stać się kolejną globalną walutą rezerwową.

Brama do świata walut cyfrowych

Bitcoin jest uważany za bramę do świata kryptowalut, w oparciu o jego status pierwszego udanego eksperymentu z walutą cyfrową.

Jak działa Bitcoin?

Oprogramowanie Bitcoin działa na wielu rozproszonych urządzeniach, od smartfonów jako portfeli mobilnych, komputerów PC jako portfeli na komputery stacjonarne, po ASIC do wydobywania. Transakcje są przekazywane między węzłami w trybie peer-to-peer.

VIDEO INSTRUKCJA ZAKUPU BITCOINA

Dzięki tej instrukcji wykonasz bezproblemowo “krok po kroku” wszystkie niezbędne czynności aby bezpiecznie i bezproblemowo zakupić swoje pierwsze kryptowaluty.

Pamiętaj, że możesz również uzyskać pomoc techniczną, zadając pytanie w ➙ grupie VIP Krypto Akademia na komunikatorze Telegram.

Czynności do wykonania w tym poradniku:

✅ Załóż konto na giełdzie Binance

✅ Zweryfikuj swoje konto Binance

✅ Połącz kartę bankową z giełdą Binance

✅ Kup pierwsze Bitcoiny

Binance

Binance to największa scentralizowana giełda kryptowalut na świecie. Kupisz na niej setki różnych tokenów w bardzo prosty sposób. Za jej pomocą możesz również dokonać różnych płatności w internecie np. za produkty lub usługi.

✅ Aby załóż konto na giełdzie Binance kliknij przycisk poniżej 👇

Instrukcja video 1.

✅ Rejestrację konta na giełdzie Binance

✅ Weryfikację konta Binance (KYC)

✅ Obsługę giełdy Binance  

Zakup Bitcoina na giełdzie Binance kartą bankową

Instrukcja video 2.

✅ Zakup różnych kryptowalut kartą bankową

✅ Zakup różnych kryptowalut na giełdzie Binance

✅ Obsługa portfela MetaMask 

✅ Przesył kryptowalut z giełdy Binance na portfel MetaMask

Podsumowanie

✅ Załóżyłeś konto na giełdzie Binance

✅ Zweryfikowałeś swoje konto Binance

✅ Połączyłeś kartę bankową z giełdą Binance

Kupiłeś swoje pierwsze Bitcoiny i inne kryptowaluty

✅ Dowiedziałeś się dodatkowo jak przesłać kryptowaluty z Binance na portfel MetaMask

Binance

Binance to największa scentralizowana giełda kryptowalut na świecie. Kupisz na niej setki różnych tokenów w bardzo prosty sposób. Za jej pomocą możesz również dokonać różnych płatności w internecie np. za produkty lub usługi.

Wielką zaletą tej giełdy jest bardzo duża ilość par kryptowalutowych oraz duża płynność na każdej z nich. 

Dodatkową zaletą jest możliwość szybkiego zakupu kryptowalut zwykłą kartą bankową VISA lub MASTERCARD.

Nie zalecam kupowania, sprzedawania lub przechowywania jakiejkolwiek kryptowaluty (pokazuję tylko możliwości i okazje z tym związane). Przeprowadź własną analizę due diligence i skonsultuj się z doradcą finansowym przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych.

Aby bezpiecznie nabyć doświadczenie w kupowaniu, przesyłaniu, stakingu czy farmingu kryptowalut zaleca się przeprowadzenie wszelkich pierwszych operacji na małych testowych kwotach – nie większych niż równowartość $100.

Cały poradnik (instrukcja obsługi) odbywa się na komputerze przy użyciu internetowej przeglądarki Chrome.

Ważne abyś korzystał z przeglądarki Chrome ponieważ cały poradnik oparty jest na tej konfiguracji.

Jeśli nie masz zainstalowanej przeglądarki Chrome to kliknij tutaj aby ją pobrać i zainstalować na swoim komputerze.

Uwaga!

Korzystanie ze scentralizowanych / zdecentralizowanych platform i aplikacji opartych na sieci blockchain oraz protokołów smart contract wiąże się z pewnym ryzykiem. Jako użytkownik tych platform i protokołów oświadczasz, że jesteś świadomy zagrożeń wynikających z ich użytkowania i że cała odpowiedzialność spoczywa na Tobie.

Nie inwestuj oszczędności swojego życia, ani nie ryzykuj aktywów, na których utratę nie możesz sobie pozwolić. Przed zdeponowaniem jakichkolwiek środków na scentralizowanych / zdecentralizowanych platformach zapoznaj się dokładnie z ich zasadami działania, ryzykiem związanym z inwestycjami w kryptowaluty oraz z regulaminem tego poradnika.

Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy techniczne z działaniem tych platform możesz liczyć na wsparcie, które znajdziesz na ich platformach społecznościowych. Świat zdecentralizowanych finansów DeFi (Staking, Farming, Pożyczki, NTF, MetaVerse) jest w fazie początkowego rozwoju przez co nie jest jeszcze w pełni stabilny i zabezpieczony oraz nie daje gwarancji takich jak w tradycyjnym, nadzorowanym systemie finansowym. 

Tylko Ty sam ponosisz odpowiedzialność za podjęte przez siebie decyzje i działania oraz robisz wszystko na własne ryzyko.

UWAGA!

Informacje (tekst oraz materiały video) jakie znajdziesz na tej stronie, przedstawiają wizję oraz aktualne (na dzień 01/11/2021) funkcjonalności giełdy Binance. Projekt ciągle ewoluuje czyli ulega nieustannym zmianom. Informacje o projekcie nie powinny być postrzegane jako gwarancja jego działania w przyszłości, ani gwarancją możliwych do osiągnięcia zysków. 

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat postępów w rozwoju projektu na oficjalnych kanałach Binance, takich jak: strona WWW, Telegram, Twitter, CoinGecko.

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu