Kamala – Spokojne miasteczko z pięknymi widokami i villami

10 października, 2022 0 Przez mmajerski

Wyszukaj hotel i zobacz ile zaoszczędzisz dzięki tej wyszukiwarce ⤵️

Kamala – Spokojne miasteczko z pięknymi widokami i villami

W SKRÓCIE

Jak wygląda życie w miasteczku tuż obok słynnego Patong?

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram

Kamala - Spokojne miasteczko z pięknymi widokami i villami 🌇 🏝

W drodze, z Patong do pobliskiego miasteczka Kamala, zatrzymaliśmy się w jednym z najpiękniejszych punktów widokowych. Widać z niego piękną, małą, typowo rajską ale prywatną plażę. Można się do niej dostać tylko łódką za odpowiednią opłatą.

Kamala to również bardzo turystyczne miasto ale dużo spokojniejsze niż szalone Patong. Jest wiele urokliwych, bardziej dzikich miejsc i cudownych villi wśród palm z przepięknymi widokami. 

 

Jeśli ktoś ceni sobie spokój to Kamala jest idealna. Dodatkowym plusem są restauracje przy samej plaży oraz imprezy full moon party.

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).