Jak Wyrobić Dobre Nawyki Oraz Zmienić Polską Mentalność

 

Dobre Nawyki

 

Siemanko wszystkim. Na dzisiejszym filmie mówię trochę o polskim podejściu do pracy i do tego, że większość ludzi strasznie źle podchodzi mentalnie do pracy i żyją tylko tym, że zaraz ją skończą i pójdą do domu… – To jest według mnie bardzo złe podejście !

jak zmienić nawyki

 

Dodatkowo jeśli ktoś chce zarabiać więcej to musi zmienić swoje nawyki, a raczej wytworzyć w sobie nawyk zarabiania pieniędzy, bo każdy chciałby mieć ich dużo, ale przeznacza na to bardzo mało czasu, a tak się nie da żeby zarabiać dużo, a w ogóle o tym nie myśleć i nie skupiać swojej uwagi na zarabianiu.

Dobrze jest wytworzyć w sobie nawyk, żeby przychodziło nam z łatwością skupianie uwagi na zarabianiu pieniędzy i to wcale nie jest zboczenie kiedy cały czas gada się o pieniądzach, ważne jest też żeby robić to z odpowiednimi ludźmi.

 

Życie jest bardzo krótkie i jak sobie człowiek uświadomi, że nasze życie to tylko praca, której nie lubimy i spanie i na koniec choroby i lekarze, to to jest straszne.

Bez pracy nie ma nic w życiu i nie da się bez pracy nic osiągnąć, dlatego zachęcam każdego, aby znalazł coś dla siebie, coś co będzie lubił robić bo jak już mamy spędzić większość życia w pracy to niech to będzie zajęcie, które lubimy robić bo przynajmniej nie odczujemy tego jako pracy tylko jako pasje, czyli coś fajnego, a jeszcze będziemy mieć z tego pieniądze!

 

 

Koniecznie subskrybuj mój kanał ➙ YouTube i bądź aktywny podczas ogadania moich filmów, bo można na tym sporo zyskać.

👉 SUBSKRYBUJ mój kanał YouTube
👉 DODAJ mnie do ZNAJOMYCH na FaceBook:
👉oraz Instagramie:
→ http://bit.ly/mmajerskiyoutube
→ http://bit.ly/mmajerskifacebook
→ http://bit.ly/mmajerskiinstagram