NOTA PRAWNA. Strona internetowa MMAJERSKI.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Informacje zawarte w tym wpisie oraz na całym blogu, w domenie i subdomenach mmajerski.pl oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Inwestowanie zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanych środków. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji biznesowej oraz inwestycyjnej, skontaktuj się z licencjonowanym doradcą finansowym, a także zapoznaj się z ryzykiem i zasadami opisanymi pod adresem: https://mmajerski.pl/zasady/

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBayCoinCassoYouTube, FaceBook lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!

Zarabianie w Internecie NIE Tylko Dla Początkujących PLUS BONUS

Video dla każdego kto ma do czynienia z kryptowalutami i chciałby zgarnąć bonus 20 sztuk EXW  –  WOW

Chcesz zacząć przygodę z kryptowalutami koniecznie zacznij od tego filmu.

U mnie już równowartość 2600 zł bonusów z programu partnerskiego EXW

Tak jak napisałem w nagłówku, u mnie już równowartość 2600 zł miesięcznie dzięki uczestnictwie w programie partnerskim kantoru wymiany EXW. 

Na obecną chwilę mam zamrożone 11626 szt. tokenu EXW.

Mój dzienny bonus to 37 szt. tokenu EXW, który warty jest na obecną chwilę 0,55 EURO co daje 610 EURO miesięcznie.

Wypłaty bonusów są codziennie, a więc kolejna już za 18 godzin i 11 minut…

Plan Kompensacyjny EXW

Od 8 listopada obowiązuje nowy plan kompensacyjny firmy KANTOR EXW, który przedstawiam poniżej.

Dezaktywacja Nieaktywnych Kont Przez Firmę

Firma wysłała e-maile odnośnie nieaktywnych kont użytkowników, w których napisał, że wszystkie konta, które są puste (nie ma na nich żadnych środków) i niezweryfikowane, a były utworzone przed 4 listopada, wszystkie konta zostaną usunięte.

Ja tym czasem dokupuję kolejne EXW i mroże, aby mieć większy udział w programie partnerskim i zgarniać większe bonusy!

Wymieniam ETH na EXW i zgarniam BONUSY!

Dołączyłem do programu partnerskiego firmy My Exchange Wallet – KantorEXW i zgarniam BONUSY.

Jaki BIZNES Wybrać ?

Ogromna ilość biznesów na rynku powoduje, że stajemy przed nielada wyzwaniem jaki biznes wybrać… Ja działam w tym, w którym trochę podpowiada mi sumienie i mój mały research mówi mi:  ✅ ➙ TUTAJ!

Chcesz Zacząć Zarabiać?

Skontajtuj się ze mną klikając w przycisk poniżej