Kryptowaluty

Krypto Akademia

Dowiedz się jak osiągnąć zyski z tej innowacyjnej technologii.

Copy Trading

Czy automatyczne handlowanie z profesjonalnym traderem to coś dla Ciebie?

Poznaj Świat Kryptowalut.

Kryptowaluty

Kryptowaluty od podstaw. Jak zacząć i krok po kroku wdrożyć się w świat kryptowalut.

Bitcoin

Jak kupić Bitcoin i inne kryptowaluty

Binance

Giełda kryptowalut – Binance

MetaMask

Portfel kryptowalut – MetaMask

Nie zalecam kupowania, sprzedawania lub przechowywania jakiejkolwiek kryptowaluty (pokazuję tylko możliwości i okazje z tym związane). Przeprowadź własną analizę due diligence i skonsultuj się z doradcą finansowym przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych.

Aby bezpiecznie nabyć doświadczenie w kupowaniu, przesyłaniu, stakingu czy farmingu kryptowalut zaleca się przeprowadzenie wszelkich pierwszych operacji na małych testowych kwotach – nie większych niż równowartość $100.

Uwaga!

Korzystanie ze scentralizowanych / zdecentralizowanych platform i aplikacji opartych na sieci blockchain oraz protokołów smart contract wiąże się z pewnym ryzykiem. Jako użytkownik tych platform i protokołów oświadczasz, że jesteś świadomy zagrożeń wynikających z ich użytkowania i że cała odpowiedzialność spoczywa na Tobie.

Nie inwestuj oszczędności swojego życia, ani nie ryzykuj aktywów, na których utratę nie możesz sobie pozwolić. Przed zdeponowaniem jakichkolwiek środków na scentralizowanych / zdecentralizowanych platformach zapoznaj się dokładnie z ich zasadami działania, ryzykiem związanym z inwestycjami w kryptowaluty oraz z regulaminem tego poradnika.

Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy techniczne z działaniem tych platform możesz liczyć na wsparcie, które znajdziesz na ich platformach społecznościowych. Świat zdecentralizowanych finansów DeFi (Staking, Farming, Pożyczki, NTF, MetaVerse) jest w fazie początkowego rozwoju przez co nie jest jeszcze w pełni stabilny i zabezpieczony oraz nie daje gwarancji takich jak w tradycyjnym, nadzorowanym systemie finansowym. 

Tylko Ty sam ponosisz odpowiedzialność za podjęte przez siebie decyzje i działania oraz robisz wszystko na własne ryzyko.

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu