MM Finance

Poradnik platformy MMF

Przykładowa instrukcja obsługi platformy DeFi

MM Finance CRONOS > www.MMF.farm

MM Finance to zdecentralizowana giełda kryptowalut (DEX) z wieloma różnymi funkcjami (np. Lunchpad), na której można także stejkować i farmić kryptowaluty.

Mad Meerkat Finance POLYGON

Mad Meerkat Finance to zdecentralizowana giełda kryptowalut (DEX) z wieloma różnymi funkcjami (np. Lunchpad), na której można także stejkować i farmić różne tokeny.

Mad Meerkat Burrow to kolekcja NFT powiązana z platformą MMF.

Dodatkowym produktem MM Finance jest Voult (skarbiec) powiązany z tokenem MMO.

Co zawiera video poradnik - "Mad Meerkat Finance"

✅ Dodanie sieci CRONOS do portfela MetaMask

✅ Zakup tokenów CRO na giełdzie i przesłanie ich na portfel MetaMask

✅ Obsługę mostu pomiędzy siecią Crypto.org, a siecią Cronos (bridge)

✅ Obsługę platformy MM Finance

Farming oraz staking na platformie MM Finance

✅ Zakończenie farmingu i stakingu oraz wypłatę tokenów z powrotem na giełdę z platformy MMF

Przydatne linki:

➡️ Oficjalna strona platformy: Mad Meerkat Finance 

➡️ Explorer: Cronos (dodatkowy explorer sieci Cronos)

➡️ Most pomiędzy Crypto.org, a Cronos: Cronos Bridge

➡️ Społeczności: Mad Meerkat Finance , Mad Meerkat Finance 

➡️ CoinGecko: MMF, MMO

Na platformie CoinGecko możesz sprawdzić archiwalne i aktualne notowania różnych tokenów, a także poznać wiele danych dotyczących różnych projektów, takich jak np. aktualna liczba tokenów w obiegu, maksymalna liczba tokenów, które mogą być wyemitowane, dzienne obroty na giełdach, kapitalizacja rynkowa, różne wykresy i analizy i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z tą stroną

Pamiętaj, że możesz również uzyskać pomoc techniczną, zadając pytanie w ➙ grupie VIP Krypto Akademia na komunikatorze Telegram.

Farming oraz staking na platformie Mad Meerkat Finance pozwala na pasywne zarabianie tokenów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! 

Zarabianie na farmingu czy stakingu może wydawać się trudne dla osób, które robią to pierwszy raz. Dzięki poniższej instrukcji video przejdziesz przez cały proces bez najmniejszego problemu (“krok po kroku”) dzięki czemu od razu rozpoczniesz zarabianie.

Binance

Binance to największa scentralizowana giełda kryptowalut na świecie. Kupisz na niej setki różnych tokenów w bardzo prosty sposób. Za jej pomocą możesz również dokonać różnych płatności w internecie np. za produkty lub usługi.

Wielką zaletą tej giełdy jest bardzo duża ilość par kryptowalutowych oraz duża płynność na każdej z nich. 

Dodatkową zaletą jest możliwość szybkiego zakupu kryptowalut zwykłą kartą bankową VISA lub MASTERCARD.

VIDEO INSTRUKCJA PLATFORMY MMF

Dzięki tej instrukcji wykonasz bezproblemowo “krok po kroku” wszystkie niezbędne czynności aby bezproblemowo rozpocząć staking oraz farming na platformie Mad Meerkat Finance.

Pamiętaj, że możesz również uzyskać pomoc techniczną, zadając pytanie w ➙ grupie VIP Krypto Akademia na komunikatorze Telegram.

Czynności do wykonania w tym poradniku:

✅ Dodaj sieć CRONOS do portfela MetaMask

✅ Kup tokeny CRO i prześlij je na portfel MetaMask tak aby były na sieci Cronos

Rozpocznij staking

✅ Aby rozpocząć farming dodaj najpierw płynność do puli w wybranej parze tokenów

✅ Aby zakończyć “zarabianie odsetek” na platformie MMF zakończ staking i usuń tokeny z puli płynności (tokeny wrócą na portfel MetaMask)

Do obsługi zdecentralizowanej platformy Mad Meerkat Finance będzie konieczna instalacja portfela MetaMask.

Poradnik - Platforma Mad Meerkat Finance 👇

Podsumowanie

✅ Dodałeś blockchain CRONOS do portfela MetaMask

✅ Kupiłeś tokeny CRO i przesłałeś je na portfel MetaMask na sieci Cronos

Rozpocząłeś staking na platformie MMF

✅ Dodałeś płynność do puli w wybranej parze tokenów

Rozpocząłeś farming tokenów na platformie MMF

✅ Zarabiasz nowe tokeny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! 

Możesz także przejść do wyboru innych platform, w których również rozpoczniesz farming lub staking innych tokenów.

Platformy DeFi

Nie zalecam kupowania, sprzedawania lub przechowywania jakiejkolwiek kryptowaluty (pokazuję tylko możliwości i okazje z tym związane). Przeprowadź własną analizę due diligence i skonsultuj się z doradcą finansowym przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych.

Aby bezpiecznie nabyć doświadczenie w kupowaniu, przesyłaniu, stakingu czy farmingu kryptowalut zaleca się przeprowadzenie wszelkich pierwszych operacji na małych testowych kwotach – nie większych niż równowartość $100.

Cały poradnik (instrukcja obsługi) odbywa się na komputerze przy użyciu internetowej przeglądarki Chrome.

Ważne abyś korzystał z przeglądarki Chrome ponieważ cały poradnik oparty jest na tej konfiguracji.

Jeśli nie masz zainstalowanej przeglądarki Chrome to kliknij tutaj aby ją pobrać i zainstalować na swoim komputerze.

Uwaga!

Korzystanie ze scentralizowanych / zdecentralizowanych platform i aplikacji opartych na sieci blockchain oraz protokołów smart contract wiąże się z pewnym ryzykiem. Jako użytkownik tych platform i protokołów oświadczasz, że jesteś świadomy zagrożeń wynikających z ich użytkowania i że cała odpowiedzialność spoczywa na Tobie.

Nie inwestuj oszczędności swojego życia, ani nie ryzykuj aktywów, na których utratę nie możesz sobie pozwolić. Przed zdeponowaniem jakichkolwiek środków na scentralizowanych / zdecentralizowanych platformach zapoznaj się dokładnie z ich zasadami działania, ryzykiem związanym z inwestycjami w kryptowaluty oraz z regulaminem tego poradnika.

Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy techniczne z działaniem tych platform możesz liczyć na wsparcie, które znajdziesz na ich platformach społecznościowych. Świat zdecentralizowanych finansów DeFi (Staking, Farming, Pożyczki, NTF, MetaVerse) jest w fazie początkowego rozwoju przez co nie jest jeszcze w pełni stabilny i zabezpieczony oraz nie daje gwarancji takich jak w tradycyjnym, nadzorowanym systemie finansowym. 

Tylko Ty sam ponosisz odpowiedzialność za podjęte przez siebie decyzje i działania oraz robisz wszystko na własne ryzyko.

UWAGA!

Informacje (tekst oraz materiały video) jakie znajdziesz na tej stronie, przedstawiają wizję oraz aktualne (na dzień 02/02/2022) funkcjonalności platformy Mad Meerkat, Binance, Osmosis oraz Metamask. Projekty te ciągle ewoluują czyli ulegają nieustannym zmianom. Informacje o tych projektach nie powinny być postrzegane jako gwarancja ich działania w przyszłości, ani gwarancją możliwych do osiągnięcia zysków. 

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat postępów w rozwoju projektu MMF na oficjalnych kanałach takich jak: strona WWW, Telegram, Twitter.

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu