Maya Bay

Maya Bay Phi Phi Island #1 część

27 października, 2022 0 Przez mmajerski

Wyszukaj hotel i zobacz ile zaoszczędzisz dzięki tej wyszukiwarce ⤵️

Maya Bay Phi Phi Island #1 część

W SKRÓCIE

Najsłynniejsza tajska plaża, na której kręcony był film "The Beach - Niebiańska Plaża" z Leonardo DIcaprio w roli głównej...

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram
Maya Bay

Maya Bay Phi Phi Island #1 część

Po 4 latach plaża Maya Bay znowu została otwarta. Popłynęliśmy ją zobaczyć na własne oczy.

Zamknięta została ze względu na ratowanie przyrody wokół plaży. Po tym jak film “The Beach” stał się międzynarodowym hitem, tyle turystów przyjeżdżażało ją zobaczyć, że koralowce i inne żyjące rośliny zostały wręcz zdegradowane. Jedynym ratunkiem było jej zamknięcie dla turystów aby mogły się odrodzić na nowo. Plan się udał i po 4 latach turyści znowu mogą odwiedzać to miejsce. Przypływa się jakby od tyłu słynnej plaży i przechodzi przez naturalny park. Fakt ten w żadnym stopniu nie odbiera uroku tego miejsca, a wręcz go dodaje.

Maya Bay zrobia na nas ogromne wrażenie. Nie dziwię się, dlaczego producenci filmu wybrali właśnie ją. Można poczuć się tam jak w raju. 

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).