Omega Best CEO Bartosz Nafalski i Łukasz Bożek

Po kliknięciu w obrazek przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego.


PAMIĘTAJ, ŻE DUŻE ZAROBKI WIĄŻĄ SIĘ Z DUŻYM RYZYKIEM, A TO CO POKAZUJĘ NA TYM BLOGU (mmajerski.pl) ORAZ WE WSZYSTKICH MOICH FILMACH TO NIE PORADA INWESTYCYJNA w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno – edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Treści te mogą być pomocne w zarabianiu. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

OMEGA, NIE JEST PROGRAMEM INWESTYCYJNYM!

Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję  przeczytaj regulamin mmajerski.pl


 

OMEGA – Czy To BIZNES Dla Polaków ?!

CEO Omega to Bartosz Nafalski i Łukasz Bożek

Sama firma Omega Best oraz jej produkty są legalne w Polsce, lecz regulamin firmy jednoznacznie mówi o tym, że obywatele Polski nie mogą zakładać swoich kont w tej firmie. – Dowodem na to jest VPN

Używaniem VPN w Polsce jest również legalne.

Jeśli więc jesteś obywatelem Polski i mieszkasz na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i nie chcesz łamać regulaminu firmy Omega Best, to nie powinieneś się rejestrować w portalu i zakładać swojego konta.


PAMIĘTAJ, ŻE DUŻE ZAROBKI WIĄŻĄ SIĘ Z DUŻYM RYZYKIEM, A TO CO POKAZUJĘ NA TYM BLOGU (mmajerski.pl) TO NIE PORADA INWESTYCYJNA (a ja nie jestem doradcą finansowym) I MOŻESZ W TYCH FIRMACH STRACIĆ CZEŚĆ LUB WSZYSTKIE SWOJE PIENIĄDZE!

OMEGA, NIE JEST PROGRAMEM INWESTYCYJNYM!

Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję  przeczytaj regulamin mmajerski.pl


 

 

→ REJESTRACJA DARMOWEGO KONTA W OMEGA

 

Omega – projekt przyszłości

Rozwijają się w ekspresowym tempie i zyskują nowych zwolenników – projekt Omega, fintech łączący innowacje świata finansów z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi wykorzystując najbardziej skuteczne metody marketingowe. Zarządzający projektem są na etapie uruchamiania firmy inwestycyjnej, która będzie inwestowała kapitał w wysoko rentowne przedsięwzięcia na całym świecie. Omega ma być motorem zmian. To projekt przyszłości.

 

Czym jest Omega?

Bartosz Nafalski: Omega to platforma skupiająca międzynarodową społeczność użytkowników z niemal wszystkich kontynentów. Oferuje ona uczestnikom projektu możliwość udziału w przedsięwzięciach związanych z reklamą, badaniami rynku, sprzedażą i testami produktów. W zamian za powyższe użytkownicy otrzymują profity i bonusy, a klienci biznesowi z całego świata, dzięki platformie, mają dostęp do gigantycznej rzeszy respondentów, konsumentów i odbiorców reklam.

 

Na rynku jest wiele struktur MLM (ang. multi-level marketing)) oferujących produkty i usługi. Czym zatem Omega różni się od nich?

Bartosz Nafalski: Większość struktur MLM znanych na rynku, w tym także w Polsce, sprzedaje produkty FMCG. Mam tu na myśli takie marki jak Amway, Oriflame czy Avon. Są też podmioty oferujące usługi typu szkolenia czy paczki reklamowe. O ile MLM produktowe oferują realną sprzedaż produktów dzieląc się zyskami z uczestnikami struktury, o tyle w MLM opartym o wirtualne produkty bardzo często mamy do czynienia z fikcją biznesową. Dlaczego? To podmioty, gdzie w ramach struktur nie ma żadnej realnej firmy, realnego produktu, żadnej wartości wytwarzanej bądź zbywanej. Struktury tego typu często działają według schematu Ponziego, wypłacając zyski poprzednich użytkowników wkładami czy wpłatami kolejnych, aż do momentu upadku struktury i utraty zainwestowanych środków przez większość użytkowników. Omega powstała w zupełne odwrotny sposób. Pierwszy raz na świecie duża, międzynarodowa struktura biznesowa wykorzystała model sprzedaży MLM do budowy, notabene w bardzo krótkim czasie, potężnej międzynarodowej społeczności używanej do wdrażania dużych projektów biznesowych.

 

Czy według Pana opisane powyżej systemy MLM łamią prawo?

Łukasz Bożek: Działalność firm, które oferują produkty wirtualne w systemie MLM, jest zazwyczaj bardzo niejasna z prawnego punktu widzenia, a niektóre z nich ewidentnie łamią prawo. Jak? Między innymi oferując swoim użytkownikom dzielenie się zyskiem, czyli działalność inwestycyjną. Na tego typu aktywność wymagana jest licencja funduszu inwestycyjnego. W Polsce za tego typu działania grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 i grzywna do 10 mln polskich złotych. Ta kara grozi nie tylko właścicielom systemu, ale i osobom promującym tego typu podmioty. Omega działa kompletnie w inny sposób i zgodnie z wszelkimi obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Bartosz Nafalski: Warto dodać, że w odróżnieniu od fikcyjnych systemów MLM zarejestrowanych na spółki typu off-shore, np. w tak egzotycznych miejscach jak Saint Kitts i Nevis, Grupa Omega posiada dużą, legalnie działającą strukturę biznesową, a jej podmioty są zarejestrowane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, na Malcie i w Hong-Kongu. Dodatkowo zapleczem biznesowym jest Expedite Consulting Group. Międzynarodowa struktura Expedite to niemal 40 firm. Działa ona od 20 lat i zatrudnia, tylko na rynku polskim, blisko 1000 pracowników. Grupa Expedite dla swoich potrzeb, w Polsce i Wielkiej Brytanii, stworzyła dwie firmy IT. Zajmują się one serwisem programistycznym dla własnych potrzeb i potrzeb klientów grupy.

 

Skąd pomysł na platformę Omega i jej rozwój?

Bartosz Nafalski: Działam aktywnie w świecie biznesu od 25 lat. Od zawsze zajmuję się konsultowaniem dużych projektów i obsługą inwestorów. Zakładałem biura maklerskie, wprowadzałem spółki na giełdę, tworzyłem także strategie rozwoju dla największych europejskich firm i światowych marek. W Polsce znany jestem z projektów dla marek Frugo, Black, Dr. Witt, MK Cafe i wielu innych. Te wieloletnie doświadczenia pozwoliły mi na wykorzystanie potencjału narzędzi marketingowych w projektach online, np. tworzeniu sprzedaży internetowej w sieci w skali globalnej. Brakowało mi jednak zaawansowanych instrumentów finansowych i wtedy nawiązałem współpracę z Łukaszem Bożkiem.

 

Jak zatem się poznaliście i połączyliście siły?

Łukasz Bożek: Większość mojego życia zawodowego spędziłem w jednym z największych banków, z czerwono-białym logo, Santanderze. Byłem dealerem rynków finansowych. Ponadto uzyskałem tytuł MBA w zarzadzaniu projektami biznesowymi. Od zawsze moje życie zawodowe kręciło się wokół finansów, bankowości i zaawansowanych instrumentów finansowych. Od dawna jednak myślałem o stworzeniu czegoś większego, globalnego. Bartosza Nafalskiego poznałem pomagając mu zarządzać ekspozycją walutową i ryzykiem walutowym w jego grupie konsultingowej. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że można połączyć doświadczenia rynków finansowych, marketingu oraz zaawansowanych technologii IT z wykorzystaniem, dodatkowo, możliwości jakie dają kryptowaluty. Tak narodził się projekt Omega, jeden z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych fintechów na świecie, dodatkowo z potężnym zapleczem tradycyjnego biznesu.

 

Na ile w projekcie Omega łączycie światowe rynki z polskim?

Bartosz Nafalski: Projekt Omega adresowany jest głównie na rynki azjatyckie, w tym chiński, koreański i wietnamski. Rynki te z jednej strony mają gigantyczny potencjał wzrostu i błyskawiczne otwierają się na świat, a z drugiej strony są częściowo zamknięte na tradycyjne metody pozyskiwania informacji i sprzedaży internetowej, mam tu na myśli rozwiązania stosowane przez gigantów, czyli Google i Facebooka. Daje nam to dużą przewagę nad konkurencją, gdyż możemy przeprowadzać badania marketingowe, testy aplikacji czy prowadzić sprzedaż online na rynkach tradycyjnie zamkniętych dla firm ze Stanów Zjednoczonych i Europy.

Jednocześnie warto podkreślić, że połączenie rozwiązań finansowych i IT z wykorzystaniem kryptowalut, daje nam możliwość prowadzenia międzynarodowych transferów i rozliczeń oraz aplikowania na rynek światowy unikatowych rozwiązań fintechowych z rynku chińskiego.

Z uwagi na fakt, że część ludzi zarządzających projektem Omega ma polskie obywatelstwo i prowadzi inne biznesy w Polsce, a jednocześnie Polska oceniana jest jako rynek nieprzyjazny kryptowalutom, przedsiębiorczości i o niskiej sile nabywczej oraz wysokim ryzyku politycznym – Rada Dyrektorów grupy Omega zdecydowała o blokadzie dostępu do platformy z terenu Polski.

 

 Jakie są zatem plany w związku z projektem Omega?

Łukasz Bożek: Naszym podstawowym celem na najbliższą przyszłość jest stworzenie największej na świecie firmy wykonującej badania marketingowe. Jesteśmy też na etapie uruchamiania firmy inwestycyjnej, która będzie inwestowała kapitał w wysoko rentowne przedsięwzięcia na całym świecie. Co więcej, pracujemy nad wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań płatniczych, własnej kryptowaluty oraz giełdy kryptowalutowej. Myślimy globalnie i staramy się z naszymi planami wybiegać daleko w przyszłość. Świat zmienia się bardzo dynamicznie i chcemy, by Omega była jednym z motorów tych zmian.

Bartosz Nafalski, CEO Omega Group

Łukasz Bożek, CFO Omega Group

 

 

OMEGA PLATFORM

Wat is Omega?
De Omega groep is een snelgroeiende onderneming die ervan overtuigd is dat cryptocurrencies de financiële wereld totaal zal veranderen. Decentralisatie, cryptocurrency en blockchain zijn de toekomst! Hun missie is om deze naar zo veel mogelijk mensen te brengen door de winst te delen zodat we ons leven kunnen verbeteren en een zorgeloos bestaan kunnen opbouwen.
Bartosz Nafalski, directeur, CEO en eigenaar van de consultingsgroep Expedite holding, heeft al vele jaren ervaring in het bedrijfsleven en de financiële wereld. Hij was onder andere managing director bij Pepsi Co, Foodcare, Maspex en MK Café.

Schrijf je in via mij en kom in het Nederlandse team! Mijn referral link is:
click hier

 

Active Box en BitBonds
Omega heeft verschillende verdienmodellen zoals de Active Box en een Mining Contract.
Een Active Box is een pakket die je aanschaft tussen de 100 en 200.000 BitBonds.
Herinvesteren is vanaf 50 Bitbonds. Een BitBond is gelijk aan 1 euro.
Er zijn twee soorten pakketten.

Met het 6 maanden pakket kan je tot 30% winst over je investering maken.
Met het 12 maanden pakket kan je tot 70% winst over je investering maken.

Hoe actiever je bent, hoe meer je verdiend. Je kunt je pakket gewoon laten groeien maar als je daarnaast advertenties bekijkt, enquêtes invult en eventueel andere taken vervult kun je meer verdienen.
De verdienste worden dagelijks aan je balans toegevoegd. Deze kun je dan uit laten betalen of weer herinvesteren.

 

Mining Contract
Ook kun je een Mining Contract aanschaffen. Deze kosten tussen de 100 en 200.000 BitBonds en zijn 36 maanden geldig. De opbrengst is afhankelijk van de grote van het pakket.

 

Mijn Account
Ik doe zelf pas mee met Omega. Op 3 December 2018 heb ik een Active Box van 180 BitBonds/Euro aangeschaft door middel van Bitcoins en de volgende dag had ik 0,83 BitBond in mijn balans staan.
Op 5 Januari 2019 is dat alweer 27,66 BitBond geworden wat gelijk staat aan 27,66 Euro.
Ik zelf gebruik graag Coinbase voor het kopen en verkopen van Bitcoins. In de menubalk rechts kun je meer over Coinbase lezen.

 

Inmiddels op 8 Januari is mijn account alweer gegroeid naar 30,18 Bitbonds/Euro’s en heb ik 51 spillover referrals onder mij. Als deze ook gaan investeren dan gaat het een stuk sneller! 

Referrals
Naast de Active Box en Mining verdienmodellen kun je ook geld verdienen doordat andere zich via jouw inschrijven. Je verdiend bijvoorbeeld 6% van wat je directe referrals investeren. Ook krijg je inkomsten door spillover referrals.
Bijvoorbeeld: Ik heb mij via Jolanda ingeschreven en ik krijg al snel mensen onder mij die bij Jolanda teveel staan ingeschreven. Deze mensen ontvang ik gratis en zorgen voor meer inkomsten als zij investeren.

Chat functie
Er is ook een chat functie waarmee je met je sponsor en met je referrals kan chatten. Als je mensen via jouw hebt ingeschreven kun je ze makkelijk via de chat op weg helpen met de vragen die ze hebben. Dit vind ik persoonlijk echt een handige tool!

 

  

Binary Plan
Verder kun je nog veel Bonus punten verdienen met het Binary Plan. Hoe meer punten je hebt, hoe meer je in level groeit en hiermee kun je dan weer leuke prijzen uitkiezen!
Het is maar net hoeveel tijd je erin wilt steken. Als je niet actief bent verdien je toch geld maar als je graag meer wilt groeien kun je ervoor kiezen meer mensen enthousiast te maken en een team op te bouwen maar dit is niet per se nodig.

 

Facebook Groepen
Wil je meer informatie en andere leden ontmoeten dan kun je de Nederlandse Omega Facebook pagina volgen of de internationale. Als je je via mij gratis inschrijft bij Omega kom je automatisch in het Nederlandse team terecht en kunnen we je helpen met alle vragen die je hebt. Ook krijg je automatisch spillover referrals onder je waardoor het sparen een stuk sneller zal gaan!

Nederlandse Facebook groep klik hier.
Internationale Facebook groep klik hier.

Kom ook in het Nederlandse team!
Mijn referral link is: click hier

 

Hoe investeer ik mijn Bitcoins?
Zelf gebruik ik al jaren Coinbase voor het kopen en verkopen van Bitcoins. De site is vrij eenvoudig in gebruik en ook lekker snel. Als je Bitcoins hebt kun je in onderstaande video bekijken hoe je deze in je Omega account overzet. Vervolgens koop je daarmee een Active Box.
(rechtsonder in beeld kun je op het vierkantje klikken voor volledig beeld)

 

 

 

Hoe laat ik uitbetalen?

Hieronder kun je zien hoe je je verdiende geld kunt laten uitbetalen. Als je er niet uitkomt kun je natuurlijk altijd mij om hulp vragen!

(rechtsonder in beeld kun je op het vierkantje klikken voor volledig beeld)