Freewdom Beach

Super wycieczka na plażę Freedom Beach.

17 października, 2022 0 Przez mmajerski

Wyszukaj hotel i zobacz ile zaoszczędzisz dzięki tej wyszukiwarce ⤵️

Super wycieczka na plażę Freedom Beach.

W SKRÓCIE

Prawdziwe rajskie plaże na Phuket...

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram
Freewdom Beach

Super wycieczka na plażę Freedom Beach.

W drodze, na jedną z najpiękniejszych plaż na Phuket – Freedom Beach, znaleźliśmy jeszcze jedną rajską plażę.

Miejsce jest cudowne. Mała zatoka, z przezroczystą, ciepłą wodą, dookoła wzgórza z palmami, restauracja z widokiem i hotel. Idealne miejsce na odpoczynek.

Następnie pojechaliśmy na Freedom. W tym roku była otwarta inna droga na nią niż dwa lata temu, kiedy byliśmy tutaj ostatnio. Teraz idzie się mniej spadzistą drogą i szybszą ale upał i tak daje w kość.

 

Freedom Beach to zdecydowanie jedno z miejsc, które trzeba zobaczyć na Phuket. Jest to chyba najpiękniejsza i najbardziej urokliwa plaża. Piasek jest cudownie miękki i biały. Woda ma piękny kolor i idealną temperaturę na ochłodę.

Trochę trzeba się namęczyć, żeby tam zejść ale widoki są tego warte. 

Jest też alternatywa: jeśli jesteś miłośnikiem wycieczek long tail boat możesz się tam dostać płynąc.

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).