fbpx

1. Strona mmajerski.pl realizuje dwa podstawowe cele:
– edukacja na temat rynku kryptowalut i technologii
– dzielenie się informacjami na temat programów, które oferują możliwość uzyskania darmowych tokenów lub kryptowalut w formacie tzw. airdrops w zamian za wykonanie określonych zadań

2. Udział w airdrop jest dobrowolny i darmowy

3. Na stronie mmajerski.pl udostępniane będą tylko informacje dotyczące programów, w których możliwe jest uzyskanie darmowych tokenów, kryptowalut lub pieniędzy wyrażonych w innej walucie bez konieczności inwestowania własnych środków.

4. Przyjmij do wiadomości, że właściciel strony mmajerski.pl nie jest twórcą ani pracownikiem przedstawianych programów i nie ma wpływu na ostateczne powodzenie tych programów. Właściciel strony nie bierze odpowiedzialności za ostateczne udostępnienie obiecanych przez program środków.

5. Odwiedzający blog mmajerski.pl przyjmują do wiadomości, że rynek kryptowalut obarczony jest ryzykiem i rozumieją, że mogą się pojawić sytuacje, w których twórca określonego programu nie wypełni obiecanych zobowiązań.

6. Strona mmajerski.pl i wszystkie jej poddomeny nie mają charakteru inwestycyjnego. Wszelkie dane, materiały, informacje, obliczenia, analizy, artykuły, opracowania itp. znajdujące się na stronie mmajerski.pl nie mogą być traktowane jako porada inwestycyjna lub wiążąca ocena rynku. Wszelkie opinie, poglądy, komentarze, wiadomości znajdujące się na mmajerski.pl stanowią subiektywny przejaw osobistej wiedzy oraz doświadczenia autora i nie powinny być interpretowane jako sugestia lub zachęta do dokonania konkretnej decyzji inwestycyjnej.

7. Właściciel strony www.mmajerski.pl zastrzega sobie prawo do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu oraz wyłączne prawo do jego ewentualnych zmian i poprawek. Wejście na stronę mmajerski.pl i udział w którymkolwiek airdrop oznacza akceptację postanowień tego regulaminu.

Chcesz Zacząć Zarabiać?

Skontajtuj się ze mną klikając w przycisk poniżej