wakacje na statku
wakacje na statku

NOTA PRAWNA. Strona internetowa MMAJERSKI.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Informacje zawarte w tym wpisie oraz na całym blogu, w domenie i subdomenach mmajerski.pl oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Inwestowanie zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanych środków. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji biznesowej oraz inwestycyjnej, skontaktuj się z licencjonowanym doradcą finansowym, a także zapoznaj się z ryzykiem i zasadami opisanymi pod adresem: https://mmajerski.pl/zasady/

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBayCoinCassoYouTube, FaceBook lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!

Bo znam wielu ludzi, którzy jeszcze nigdy nie byli na chociażby zwykłych tygodniowych wakacjach poza Polską ⛔️

ALE ❗️

Nie znam nikogo kto choć raz w życiu był na jakichkolwiek wakacjach i powiedziałby, że już nigdy w życiu z domu się nie ruszy i to nie jest dla niego… ✅ 

wakacje na statku

W końcu znalazłem coś czego szukałem od bardzo dawna  💪 ❗️ 

Koniecznie sprawdź tę okazję bo podróż swojego życia możesz mieć również ZA DARMO  🛳❗️

Długo czekałem na takie możliwości, a wszystkie je przedstawię Ci poniżej

last minute

Nad naszym bezpieczeństwem czuwa Ubezpieczyciel Wycieczek TRUST My Travel

wakacje na statku

Chyba każdy marzy o wakacjach ale niestety nie każdy może sobie na nie pozwolić 😞

Ja jak już pewnie widziałeś zwiedziłem wiele krajów oraz kontynentów i nie mam zamiaru na tym poprzestać 🗺 

Wiem jakie to wspaniałe uczucie, wybrać miejsce, w którym chce się odpocząć lub pozwiedzać, kupić bilety, spakować walizki no i w drogę  ✈️

Wiem również jak takie podróże pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, a co za tym idzie całe nasze życie. Można się w nich zakochać 🥰 podróżowanie to coś naprawdę wspaniałego.

wakacje za pol ceny
tajlandia phuket

Po każdej takiej podróży mam mega mocno naładowane baterie i wracają chęci do życia. 

Teraz można podróżować i zarabiać na tym pieniądze, a więc nie mogłem przejść obojętnie obok takiej sytuacji, A CO NAJWAŻNIEJSZE KAŻDY TAK MOŻE !

Takim STATKIEM  (cztero lub pięcio gwiazdkowym *****) ALL INCLUSIVE jeszcze nigdy nie miałem okazji pływać po np. wspaniałym Adriatyku, zwiedzać wybrzeża Hiszpanii czy podziwiać włoskie miasteczka…

Przykładowy statek, na którym możesz spędzić wakacje życia Taniej Niż Ci Się Wydaje!

wakacje na statku

Wszystko pięknie, ładnie tylko pewnie zastanawiasz się ➙ ILE TO KOSZTUJE ?

No to od razu spieszę z odpowiedzią, że ceny są mega przystępne i praktycznie na każdą kieszeń ALE NIE ZAPOMINAJ, ŻE CENA MOŻE BYĆ NIŻSZA O 50% A DODATKOWO MOŻESZ MIEĆ SWOJE WAKACJE MARZEŃ RÓWNIEŻ ZA DARMO !

🛳 Nie przegap okazji i sprawdź możliwości już teraz 🗺 👇

wakacje na statku

Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy skorzystają z opcji darmowego rejsu oraz, że nawet te niskie ceny rejsów mimo wszystko mogą się okazać za wysokie. 

Ale spokojnie nie przejmuj się bo tutaj są możliwości dla każdego i DLATEGO JA RÓWNIEŻ ZAMIERZAM Z NICH SKORZYSTAĆ! Pamiętaj, że jak ja mogę to i oczywiście ty również możesz z tego skorzystać, a mianowicie MOŻEMY ODKŁADAĆ SOBIE NA WYMARZONĄ PODRÓŻ W MIESIĘCZNYCH KWOTACH O RÓWNOWARTOŚCI $100 DOLARÓW przeliczone na złotówki.

 

 

 

Więcej szczegółów w poniższych filmikach… :

wakacje na statku

🛳 Nie przegap okazji i sprawdź możliwości już teraz 🗺 👇

wakacje na statku

Chcesz Zacząć Zarabiać?

Skontajtuj się ze mną klikając w przycisk poniżej