RESTAURACJA NA WZGÓRZU PATONG. PIĘKNE WIDOKI, SUPER MIEJSCE.

W SKRÓCIE

Żyliśmy tak kilka miesięcy, a nie wiedzieliśmy o tym miejscu! Naprawdę jeden z must see na Patong.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram
Tajlandia

RESTAURACJA NA WZGÓRZU PATONG. PIĘKNE WIDOKI, SUPER MIEJSCE.

Całkiem przypadkowo, jadąc skuterkiem, trafiliśmy na restaurację na wzgórzu, z punktem widokowym, z którego widać całe miasto Patong.

Na szczęście dla nas, byliśmy tam tuż po zachodzie słońca, więc widoki były niesamowite! Na morzu odbijały się resztki światła słonecznego, niebo miało przepiękne kolory, a do tego wszechobecny spokój. Klimatyczna muzyka dodawała uroku.

Aż nie chciało się stamtąd wracać…

Przy restauracji jest nawet mały staw, w którym pewnie z szczycie sezonu można łowić ryby i usmażyć na grillu, który stoi tuż obok.

Toaleta jest taka wyjątkowa, i w takim miejscu, że aż trzeba było ją nagrać. Bardzo “dzika” ponieważ prosto z kibelka jest widok na dżunglę, a umywalka i prysznic znajdują się wśród drzew 😉 Dodatkowym atutem są żywe odgłosy dżungli.

Z tarasu widzieliśmy nawet księżyc. 

Przecudne miejsce.

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).