Selfmaker Bonus

BONUS 10%

Cześć mam do rozdania trochę BTC, a dokładnie – BONUS 10% od wartości zakupu tokenów SELF

 

Sprawa jest bardzo prosta:

1. Rejestrujesz się na ➙ platformie sprzedażowej Selfmaker tutaj – musi to być z mojej strony mmajerski.pl/selfmaker-bonus.

 

2. Kupujesz tokeny SELF, a ja wysyłam Ci BITCOIN.

 

a) Przykład nr 1:
* Kupujesz  tokeny SELF o równowartości $1000 a ja mam dla Ciebie równowartość $100 Bonusu w kryptowalucie BTC

 

b) Przykład nr 2:

Kupujesz  tokeny SELF o równowartości $5000 a ja mam dla Ciebie równowartość $500 Bonusu w kryptowalucie BTC

 

* BONUS w chodzi w życie jeśli jesteś zarejestrowany z tej strony i jeśli robisz zakupy tokenów SELF za minimum $500, a maksymalnie $10000, a więc BONUS to minimum $50 a maksimum $1000 w kryptowalucie Bitcoin

Pomoc

Zobacz jak założyć konto na platformie sprzedażowej SelfMaker

Zobacz jak kupić tokeny SELF

NOTA PRAWNA. Strona internetowa MMAJERSKI.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Informacje zawarte w tym wpisie oraz na całym blogu, w domenie i subdomenach mmajerski.pl oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.
Inwestowanie zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanych środków. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji biznesowej oraz inwestycyjnej, skontaktuj się z licencjonowanym doradcą finansowym, a także zapoznaj się z ryzykiem i zasadami opisanymi pod adresem: https://mmajerski.pl/zasady/
WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBayCoinCassoYourFitWayInCruisesSelfmakerYouTubeBinanceFaceBook lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!