Stale poszerzaj swój KONTEKST I TREŚĆ – Bardzo WAŻNA RADA.

Książki motywacyjne

Robert Kiyosaki – Bogaty Ojciec Biedny Ojciec; Napoleon Hill – Myśl i bogać się; Mateusz Grzesiak; Randy Gage i wiele innych…

Obecnie żyjemy w epoce informacyjnej, w której największym majątkiem są informacje w twojej głowie, oraz oczywiście ich aktualność.

Wielu ludzi zostaje w tyle, ponieważ posiadane przez nich informacje pochodzą z dalekiej przeszłości. Kurczowo trzymają się rozwiązań, które sprawdzały się wczoraj, ale DZIŚ NIE SĄ NIC WARTE.

Jeśli chcesz zostać młodym i bogatym rentierem, musisz nadążać za światem gwałtownie zmieniających się informacji.

 

JAK TEGO DOKONAĆ ?

Są pewne czynności, które pomagają MI, być na bierząco.

Nie mówię Ci, że masz robić to samo, dzielę się jedynie z Tobą INFORMACJĄ. Może to poskutkować również w Twoim przypadku – to super, jeśli nie – znajdź własną metodę.

 

Książki poradniki inwestycyjne, biznesowe

Nie marnuj czasu – słuchaj audiobooków i czytaj książki w każdej wolnej chwili.

 

Nagrania audio – audiobooki pełne bezcennej wiedzy, która wzbogaca moją własną treść informacyjną, oraz poszerza mój kontekst (rzeczywistość).

Oto nagrania, od których możesz zacząć:

  • Bądź liderem w swojej dziedzinie – Earla Nightigale’a – jest on jednym z liderów nowoczesnego biznesu oraz edukacji motywacyjnej. Jeśli chcemy dotrzymać kroku epoce informacyjnej, musimy nauczyć się przywództwa.
  • Zarabianie przez internet – Setha Godina – zawiera wiele praktycznych i pożytecznych wskazówek dotyczących tworzenia biznesu globalnej sieci.
  • Miej wielkie plany – Briana Tracy’ego – Zestaw ten pomoże Ci otworzyć się na większe możliwości w życiu, ponieważ ludzie mają niedobór lub niedostatek pieniędzy miedzy innymi z powodu nawyku posiadania zbyt skromnych planów.
  • Sztuka życia w sposób wyjątkowy – Jima Rohna – Wielu ludzi uważa, że aby być wielkim, trzeba dokonać czegoś wielkiego. Jim pokazuje różnice pomiędzy robieniem wielkich rzeczy, a życiem w sposób wyjątkowy, czyli robienie PROSTYCH RZECZY W SPOSÓB WYJĄTKOWY. Po przesłuchaniu tego audiobooka, przestałem skupiać się na robieniu wielkich rzeczy, a skupiłem się na robieniu wyjątkowo dobrze tego co potrafię.
  • Jak zostać osobą bez ograniczeń – Wayne’a Dyera – Te niezwykłe nagrania nauczą Cię jak sprawić, aby każdy dzień w Twoim życiu był bardzo ważny oraz jak poszerzać swoją rzeczywistość tak, aby mieć więcej możliwości, zdrowia i szczęścia oraz jak poradzić sobie z problemami mając bardziej pozytywne nastawienie.

Za każdym razem kiedy prowadzę samochód lub mam tylko jakąś wolną chwilę słucham tych nagrań.

 

Dźwignia umysłu

Inwestowanie nie musi być ryzykowne – Dźwignia kwadrantu B i I

Proponuję Ci, abyś wyrobił sobie nawyk wyprzedzania peletonu i dostrzegania przyszłości, jakiej pozostali jeszcze nie przeczuwają, ponieważ wchodzimy w wiek niespotykanych dotąd możliwości. Będzie to epoka przedsiębiorców i jeśli Twoją ambicją jest tylko wyższa pensja, możesz przeoczyć pojawienie się tej epoki, a inni zaś staną się MEGA BOGACI.

 

 

WAŻNE.

Mateusz Grzesiak

Szkolenie z dr Mateuszem Grzesiakiem


Czytaj książki i bierz udziały w szkoleniach tak jak ja, inwestuj w siebie – swój rozwój osobisty, a napewno przyniesie Ci to sukces! Pamiętaj, że nic nie dzieje się przez przypadek, nic się nie udaje, a sukces to nie szczęście tylko ciężka praca.

 

 

Jeśli potrzebujesz motywacji koniecznie zajrzyj tutaj.

 

MLM - Multi Level Marketing

Jest wiele sposobów pozyskiwania pieniędzy.

 

Koniecznie czytaj książki Roberta T. Kiyosaki i zaglądaj często na jego strony internetowe. W wersji angielskiej – RICHDAD.com oraz polskiej – BOGATYOJCIEC.PL.