TAJLANDIA – JAK PRZEŻYĆ SAMEMU W DŻUNGLI?!

W SKRÓCIE

Żyje w dżungli i żywi się żabami oraz kokosami.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram

TAJLANDIA - JAK PRZEŻYĆ SAMEMU W DŻUNGLI?!

Wybraliśmy się na punkt widokowy w pobliżu Patong. Okazało się, że jest to prywatny “view point”, na którym dosłownie żyje pan ze swoją rodziną.

Znalazł sobie zarobek na swojej ziemii. Napisał na kartonie: View Point i przyczepił do bramy na dole, która jest tuż przy głównej ulicy.

Jest samowystarczalny pod względem jedzenia. Hoduje żaby, kury oraz ryby.

Na drzewach rosną mu jabłka i dżakfruty, czyli owoce drzewa chlebowca. Ze swoich palm pije i sprzedaje pyszne, świeże kokosy.

Widok jest przepiękny. Z jednej strony na miasto, a z drugiej na dżunglę. 

Jedynym minusem były komary, które gryzły tylko nas…

Pan był bardzo miły i śmieszny. Pokazał nam wielką żabią rodzinę: mama, tata i dzieci. Obok hoduje ryby, które żywi resztkami ludzkiego jedzenia. Pan miał też dużo kur, ale niestety zjadły mu je dzikie psy.

Fajne i spokojne miejsce. Warto zobaczyć jak żyje się w dżungli, a jednak blisko miasta.

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).