fbpx

Kredyty podróżne odpowiadają określonej kwocie pieniędzy, którą można wykorzystać do dokonywania rezerwacji na Trawala.pl, co zapewnia elastyczność w zakresie planów podróży i opcji płatności.

Aby otrzymać kredyty podróżne, możesz je kupić w zakładce Moje kredyty podróżne w sekcji Mój profil.

Aby kupić kredyty podróżne, kliknij zakładkę Kup kredyty podróżne i wybierz kwotę, którą chcesz kupić, a następnie wybierz metodę płatności, która obejmuje kartę kredytową, kryptowaluty i portfel.

Na stronie rezerwacji znajdziesz opcję płatności za pomocą Travel Credits. Jeśli kredyt jest wystarczający, po prostu naciśnij przycisk „Zapłać kredytami podróżnymi” . Jeśli nie, możesz zapłacić częściowo kredytami podróżnymi, a resztę zapłacić innymi metodami płatności, w tym kartą kredytową, kryptowalutami i portfelem.

Możesz kupić kredyty podróżne za pomocą kart kredytowych, kryptowalut i portfela w zakładce Moje kredyty podróżne w sekcji Mój profil.

Kredyty podróżne są ważne przez całe życie i po aktywacji nie mają daty ważności.

Nie. Możesz kupić tyle, ile chcesz. Jednak limit dla każdej transakcji to 50 – 25.000.

Korzystając z Travel Credits, klient wyraża zgodę na przestrzeganie niniejszych Warunków.

  • Aby móc otrzymać kredyty podróżne, klient musi mieć ➙ zarejestrowane konto na Trawala.pl.
  • Kredyty podróżne mogą być używane i ważne tylko na produkty podróżne na Trawala.pl.
  • Kredyty podróżne nie mają wartości pieniężnej i nie można ich wymienić na gotówkę, kryptowalutę lub inną formę wynagrodzenia.
  • Kredyty podróżne nie są zbywalne i nie mogą być sprzedawane, wymieniane ani wymieniane.
  • Kredyty podróżne są ważne przez całe życie i po aktywacji nie mają daty ważności.
  • Kredytów podróżnych nie można przenosić między kontami.
  • Trawala.pl zastrzega sobie prawo do zmiany Warunków Kredytu Podróżnego w dowolnym momencie według własnego uznania, z powiadomieniem lub bez powiadomienia, w tym w celu odzwierciedlenia zmian wpływających na naszą działalność, zmian technologicznych, zmian w metodach płatności, zmian w odpowiednich przepisach i regulacjach wymagania i zmiany w możliwościach naszej witryny.
  • Jeśli okaże się, że klient działa z naruszeniem niniejszych Warunków lub w sposób niezgodny z prawem, oszukańczy, Trawala.pl zastrzega sobie prawo do unieważnienia Travel Credits klienta.

TRAWALA to wyszukiwarka służąca do rezerwacji hoteli i nie tylko bo dodatkową opcją jest możliwość rezerwacji lotów (kup bilet na samolot).

Z TRAWALA masz gwarancję NAJNIŻSZEJ CENY REZERWACJI HOTELI!

ZYSKASZ DODATKOWE NAWET 5% RABATU AKTYWUJĄC OPCJĘ SMART!

Dodatkowa bardzo fajna zaleta WYSZUKIWARKI TRAWALA to opcja “CASHBACK” do 5% oraz dodatkowe 3% rabatu płacąc kryptowalutą AVA podczas rezerwacji!

🚨 A teraz nie czekaj i załóż swoje darmowe konto na trawala.pl z linku poniżej i odbierz $10 dolarów w formie “Travel Credits” na swoją rezerwację 👌

➙ PRZECHODZĘ DO TRAWALA.pl REJESTRUJĘ KONTO i ODBIERAM $10 DOLLARÓW TERAZ!

Więcej ważnych i przydatnych informacji o wyszukiwarce hoteli, lotów i wakacji Trawala znajdziesz klikając ➙ TUTAJ 

5/5 - (1 vote)