Wyszukaj hotel i zobacz ile zaoszczędzisz dzięki tej wyszukiwarce ⤵️

Turcja Hotel Gypsophila Holiday Village ☀️? Blisko miasta Side ??

W SKRÓCIE

Hotel Gypsophila w Okurcalar...

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram
Turcja Gypsophila holiday village SIDE

Turcja Hotel Gypsophila Holiday Village. Blisko miasta Side.

Nasz hotel był naprawdę super. Obiekt jest rozległy ale dzięki temu nie ma nigdzie tłumów i kolejek. Nawet w dzień jest dużo miejsc siedzących czy w basenie.

Basenów jest kilka plus jeden taki ze zjeżdżalniami. Zdecydowanie jest to dobry hotel dla rodzin z dziećmi. Wyjście od razu na plażę, gdzie można skakać do wody, animatorzy, plac zabaw, stoły do pingponga, wieczorne występy, masaże…

Jedzenia pod dostatkiem, całą dobę. Jedynym minusem jest czas między 16, a 19. W tym czasie nie ma niestety przekąsek. 

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).