Side

Turcja Wycieczka po mieście Side | Biuro podróży Metin Tour – Manavgat

2 listopada, 2022 0 Przez mmajerski

Wyszukaj hotel i zobacz ile zaoszczędzisz dzięki tej wyszukiwarce ⤵️

Turcja Wycieczka po mieście Side | Biuro podróży Metin Tour – Manavgat

W SKRÓCIE

Jak wygląda Stare Miasto w tureckim Side?

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram
Side

Turcja Wycieczka po mieście Side | Biuro podróży Metin Tour - Manavgat

Wybraliśmy się na zwiedzanie ruin Starego Miasta Side. Wliczona była w to też podróż statkiem.

Pierwszy raz odwiedziliśmy Turcję. Nie ma chyba osób, które by były i nie polecały tego kraju. Postanowiliśmy to sprawdzić. Nie zawiedliśmy się. Naprawdę przyjemne miejsce na wakacje All Inclusive.

Ruiny wyglądają niesamowicie, jak z obrazka. Dodatkowo można je podziwiać nie tylko nad ziemią ale także pod ziemią, a dokładnie pod chodnikiem. Stare Miasto ma w niektórych miejscach ma zrobiony przezroczysty chodnik i można przejść nad nimi. Niesamowite historyczne przeżycie.

Krótka podróż statkiem wzdłuż wybrzeża, oglądanie miasta z pozycji morza i pływanie w lagunie też ma swój klimat.

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).