fbpx

Zanzibar Jambiani jaskinia Kuza Cave

Zanzibar Jambiani jaskinia Kuza Cave. Jest to jaskinia znajdująca się na samym początku Jambiani jadąc od Paje w kierunku Makunduchi i to tylko 500 metrów od głównej drogi (skręcając w prawo).

Zobacz poniższe video teraz 👇

Jaskinia Kuza w Jambiani na wschodnim wybrzeżu Zanzibaru oferuje wyjątkowe przeżycia dla odważnych miłośników przyrody, nurków, nurków i osób zainteresowanych kulturą suahili. Jaskinia to 50-metrowy okrągły otwór zlewu pośrodku małej dżungli w Jambiani na wschodnim wybrzeżu Zanzibaru. Należy przejść przez mały most i zejść po kilku schodach, aby wejść do podziemnej oazy.

 

U podstawy jaskini znajduje się krystalicznie czysty basen utworzony z wycieków z wód podziemnych i podziemnych rzek. Świeża (słodka) woda jest zimna, ale orzeźwiająca!Okrągły kształt jaskini jest wynikiem ponad 250 000 lat eradykacji wapienia przez wodę deszczową. 

Polecamy to miejsce każdemu mimo dość drogiej wejściówki, która kosztuje $10 za osobę dorosłą i $5 za dziecko. Fajne doświadczenie, bardzo ładne miejsce i fajny wypad na obiad z kąpielą w krystalicznie czystej wodzie.

Witam Cię na moim blogu. Bardzo mi miło, że tutaj jesteś. Skoro już tutaj trafiłeś to pewnie dlatego, że albo interesujesz się kryptowalutami albo dużo podróżujesz… 😉 

Ja ciągle jestem gdzieś w podróży i zwiedzam nasz piękny świat. Oprócz zamiłowania do ciągłych wyjazdów, w moim życiu zawodowym są kryptowaluty. Zajmuje się nimi profesjonalnie od 2016 r.

Poniżej podzielę się z Tobą trochę moim życiem prywatnym i pokażę Ci filmy z moich podróży. 

Dodatkowo postaram się zainteresować Cię kryptowalutami, ponieważ być może inwestycja w nie pochłonie Cię tak samo mocno jak mnie, a może nawet jeszcze bardziej. 

Przedstawię Ci jakie są zalety kryptowalut i w jaki sposób możesz je pomnażać, a ty zadecydujesz czy chcesz na tym skorzystać… ZACZYNAJMY!

Profesjonalny poradnik – “Jak kupić kryptowalutę BitCoin”.

Bitcoin-krypto-akademia

Jak kupić Bitcoin

Jak bezpiecznie i legalnie kupić kryptowalutę Bitcoin.

Zakup Bitcoina może wydawać się dość trudny dla osób, które robią to pierwszy raz. Dzięki poniższej instrukcji video przejdziesz przez cały proces zakupu bez najmniejszego problemu (“krok po kroku”).

Co zawiera video poradnik - "Jak kupić BitCoin"

✅ Rejestrację konta na giełdzie Binance

✅ Weryfikację konta Binance (KYC)

✅ Obsługę giełdy Binance  

Zakup Bitcoina na giełdzie Binance

Przydatne linki:

➡️ Oficjalna strona giełdy Binance

➡️ Platform CoinGecko – możesz na niej sprawdzić archiwalne i aktualne notowania różnych tokenów, a także poznać wiele danych dotyczących różnych projektów, takich jak np. aktualna liczba tokenów w obiegu, maksymalna liczba tokenów, które mogą być wyemitowane, dzienne obroty na giełdach, kapitalizacja rynkowa, różne wykresy i analizy i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z tą stroną

Aplikacja, która liczy nam przebyte kroki na wyspie to 👇 Your Fit Way

🔥 Utwórz profil YFW: https://yourfitway.info

🔥 Pobierz aplikację Yourfitway 📲

🔥 Kod partnera ► n36Qz5

🔥 Chodź 10 000 kroków dziennie 🚶‍♂️🚶‍♀️

🔥 Zbieraj punkty, zarabiaj pieniądze 💵 i baw się razem z nami 😍

Więcej o aplikacji Your Fit Way znajdziesz ➙ aplikacja-yourfitway lub ➙ yourfitway-app.com

5/5 - (1 vote)