fbpx

Zanzibar Jambiani jaskinia Kuza Cave

Zanzibar Jambiani jaskinia Kuza Cave. Jest to jaskinia znajdująca się na samym początku Jambiani jadąc od Paje w kierunku Makunduchi i to tylko 500 metrów od głównej drogi (skręcając w prawo).

Zobacz poniższe video teraz 👇

Jaskinia Kuza w Jambiani na wschodnim wybrzeżu Zanzibaru oferuje wyjątkowe przeżycia dla odważnych miłośników przyrody, nurków, nurków i osób zainteresowanych kulturą suahili. Jaskinia to 50-metrowy okrągły otwór zlewu pośrodku małej dżungli w Jambiani na wschodnim wybrzeżu Zanzibaru. Należy przejść przez mały most i zejść po kilku schodach, aby wejść do podziemnej oazy.

 

U podstawy jaskini znajduje się krystalicznie czysty basen utworzony z wycieków z wód podziemnych i podziemnych rzek. Świeża (słodka) woda jest zimna, ale orzeźwiająca!Okrągły kształt jaskini jest wynikiem ponad 250 000 lat eradykacji wapienia przez wodę deszczową. 

Polecamy to miejsce każdemu mimo dość drogiej wejściówki, która kosztuje $10 za osobę dorosłą i $5 za dziecko. Fajne doświadczenie, bardzo ładne miejsce i fajny wypad na obiad z kąpielą w krystalicznie czystej wodzie.

Aplikacja, która liczy nam przebyte kroki na wyspie to 👇 Your Fit Way

🔥 Utwórz profil YFW: https://yourfitway.info

🔥 Pobierz aplikację Yourfitway 📲

🔥 Kod partnera ► n36Qz5

🔥 Chodź 10 000 kroków dziennie 🚶‍♂️🚶‍♀️

🔥 Zbieraj punkty, zarabiaj pieniądze 💵 i baw się razem z nami 😍

Więcej o aplikacji Your Fit Way znajdziesz ➙ aplikacja-yourfitway lub ➙ yourfitway-app.com