fbpx

Giełdy Kryptowalut, na których mam swoje konto!

1. Polska Giełda Kryptowalut CoinCasso.it

Giełda Coincasso jest giełdą, która dopiero startuje, ale dzięki temu jest stworzona na najnowszej technologi, co za tym idzie jest bardzo bezpieczna, szybka, przyjazna użytkownikowi i na dodatek dająca ogromne możliwości zarobkowe dla każdego użytkownika. 

Dodatkową zaletą tej giełdy jest możliwość szybkiego zakupu kryptowalut zwykłą kartą bankową VISA / MASTERCARD

Dużą zaletą CoinCasso jest możliwość kupienia „udziałów” giełdy

2. Zagraniczna Giełda Kryptowalut BINANCE.net.pl

Największa i najszybciej rozwijająca się giełda na świecie.

Zaletą tej giełdy jest bardzo duża ilości par kryptowalutowych oraz duża płynność na każdej z nich. 

Dodatkową zaletą tej giełdy jest możliwość szybkiego zakupu kryptowalut zwykłą kartą bankową VISA / MASTERCARD

Giełda Binance jest przeznaczona dla bardziej zaawansowanych użytkowników i posiada wiele różnych opcji handlu

3. Polska Giełda Kryptowalut GieldaBitbay.pl

Warto mieć tutaj konto jeśli chcemy w miarę szybko kupić swoje pierwsze bitcoiny.

Na giełdę Bitbay możemy zrobić przelew złotówek ze swojego konta bankowego i za te złotówki kupić kryptowaluty.

To co wyróżnia tę giełdę od innych to właśnie wycena ktyptowalut do PLN

✅  ➙ Jeśli chcesz kupić swoje pierwsze kryptowaluty, np. BITCOIN, zacząć nimi handlować, lub krótko terminowo je przetrzymać to jednym z najprostszych rozwiązań są właśnie giełdy kryptowalut. 

Giełdy różnią się między innymi ilością par kryptowalutowych, bezpieczeństwem czy np. możliwościami zarobkowymi.

Ja Mateusz Majerski nie jestem płatnym i licencjonowanym doradcą inwestycyjnym oraz finansowym. Wszystkie analizy wykonane na moim blogukanale YouTubeFaceBookInstagram oraz we wszystkich innych mediach społecznościowych dotyczą wyłącznie mojego osobistego planu inwestycyjnego-handlowego.

Pamiętaj, że nie mogę być pociągnięty do odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz odnieść jeśli będziesz naśladował moje strategie dotyczące prowadzenia własnego biznesu, współpracy z firmami na zasadach afiliacji czy marketingu sieciowego, handlu i inwestowania w kryptowaluty oraz firmy działające w oparciu o kryptowaluty lub tokeny.

Oglądając moje filmy, zgadzasz się, że rozumiesz i przestrzegasz moich zasad dotyczących niniejszego Zastrzeżenia i zrzekasz się praw do jakichkolwiek działań prawnych przeciwko mnie.

Wszystkie bonusy, o których możesz dowiedzieć się z moich komunikatów, przyznawane są uznaniowo przeze mnie (Mateusz Majerski, a nie przez firmy zewnętrzne) i są bezzwrotną darowizną. Wszelkie zmiany w zasadach przyznawania darowizn (bonusów) ogłaszam zawsze na filmach, które zamieszczam na moim kanale YouTube oraz w portalu FaceBook czy Instagram. Subskrybuj mój kanał i dodaj mnie do znajomych aby być na bierząco.

UWAGA! Możesz stracić 100% kapitału.

Inwestowanie oraz prowadzenie jakiegokolwiek biznesu, zawsze wiąże się z UTRATĄ CAŁOŚCI (100%) PIENIĘDZY (środków, aktywów) jakich posiadasz.

Jeśli nie chcesz ryzykować utraty swoich pieniędzy nigdy nie trzymaj ich na lokatach bankowych, rachunkach bankowych, w obligacjach rządowych, giełdach papierów wartościowych, giełdach kryptowalut i w innych instytucjach, które zarządzają pieniędzmi.

Aby utrzymać swoje bezpieczeństwo finansowe, zarabiaj pieniądze tylko i wyłącznie tam gdzie zarabia je większość przeciętnych ludzi. Wybieraj pracę na etacie w instytucjach państwowych, które zagwarantują Ci pracę na całe życie. Swoje pieniądze trzymaj w domu w gotówce. Nigdy nie podejmuj się prowadzenia własnego biznesu czy zarabiania dodatkowych pieniędzy w internecie.