NOTA PRAWNA. Strona internetowa MMAJERSKI.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Informacje zawarte w tym wpisie oraz na całym blogu, w domenie i subdomenach mmajerski.pl oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Inwestowanie zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanych środków. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji biznesowej oraz inwestycyjnej, skontaktuj się z licencjonowanym doradcą finansowym, a także zapoznaj się z ryzykiem i zasadami opisanymi pod adresem: https://mmajerski.pl/zasady/

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBayCoinCassoYouTube, FaceBook lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!

Giełdy Kryptowalut, na Których Trzeba Mieć Swoje Konto!

✅  ➙ Jeśli chcesz kupić pierwsze kryptowaluty, (zacząć trade’ować, lub trzymać swojego np. Bitcoina długo terminowo) to jednym z najprostszych sposobów na ich pozyskanie są właśnie giełdy kryptowalut. 

Giełdy różnią się między innymi ilością par kryptowalutowych, bezpieczeństwem czy np. możliwościami zarobkowymi.

Giełda Coincasso jest giełdą, która dopiero startuje, ale dzięki temu jest stworzona na najnowszej technologi, co za tym idzie jest bardzo bezpieczna, szybka, przyjazna użytkownikowi i na dodatek dająca ogromne możliwości zarobkowe dla każdego użytkownika.

Więcej o tej giełdzie dowiesz się klikając w przycisk obok  

Warto mieć tutaj konto do czasu rozwinięcia się mocniej giełdy CoinCasso ponieważ ma ona obecnie większą płynność, tj. większy dzienny wolumen inaczej głębokość rynku. 

Oznacza to w praktyce, że łatwiej będzie nam kupić większą ilość np. Bitcoina lub Ethereum w jednej cenie. 

Ta giełda nie daje już takich możliwości zarobkowych jak giełda powyżej ale też posiada waluty fiducjarne (FIAT): PLN, EURO, GBP

Zaletą tej giełdy jest bardzo duża ilości par kryptowalut oraz duża płynność.

Dużym Minusem tej giełdy kryptowalut dla Polaków szczególnie początkujących jest brak PLN – nie przelejemy tutaj złotówek z konta bankowego i nie kupimy za nie żadnej kryptowaluty.

4. Metoda ZAKUPU KRYPTOWALUT

Bitcoina, Ethereum czy Litecoina możemy jeszcze zakupić w inny sposób, a mianowicie w BITOMACIE inaczej ATM Bitcoin. 

Urządzenia te rosną jak przysłowiowe grzyby po deszczu na całym świecie również w Polsce. Jest ich już bardzo dużo bo w samej Polsce na tą chwilę to około 50 szt. i praktycznie znajdują się już w każdym większym polskim mieście. 


ZOBACZ WIDEO PONIŻEJ JAK KUPIĆ BITCOINA W TAKIM URZĄDZENIU – ATM / BITOMAT

Chcesz Zacząć Zarabiać?

Skontajtuj się ze mną klikając w przycisk poniżej