Rezerwacja Hoteli z Trawala jest bardzo prosta i szybka, a więc i oszczędzanie jest naprawdę proste. Wystarczy założyć konto na Trawala.pl, odebrać $10 dolarów bonusu i wyszukać ofertę o wiele tańszą niż u konkurencji… TO NAPRAWDĘ PROSTE.

► Dowiedz się JAK, PO CO i DLACZEGO założyć teraz konto na Trawala.pl

► Płatności VISAMasterCard Kryptowaluty i inne (BinancePay, Crypto.com)

Bonus $10 od razu po rejestracji

Najniższe Ceny Hoteli 

O krok bliżej od swojej kolejne podróży…

Program SMART   (więcej o Programie Smart już w krótce)

KROK 1. 

Wejdź na mój kanał ➙ YouTube kliknij czerwony przycisk subskrybuj i zostaw Like pod filmem poniżej 👇 a w komentarzu podziel się ile pieniędzy zaoszczędziłeś na swoich wakacjach…

KROK 2. 

Przejdź na Trawala.pl klikając ➙ TUTAJ i w bardzo prosty spoób załóż swoje konto podając tylko imię, nazwisko i email oraz wymyśl nowe hasło do logowania.

KROK 3. 

Następnie wyszukaj Hotel lub Lot albo swoje wymarzone wakacje taniej niż u konkurencji i zaoszczędź naprawdę dużo pieniędzy. W przykładzie, który pokazuję poniżej była to różnica ponad 2000 złotych!

UWAGA

Pamiętaj, że każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje drobny upominek w postaci 💵 $10 w Travel Credits do wykorzystania na swoje wakacje 🤩

JAK w 3 PROSTYCH KROKACH ZAOSZCZĘDZIĆ ponad 1000 ZŁOTYCH 😱😱😱 NA SWOJE WAKACJE❓❗️

Hotel w Zagrzebiu zarezerwowałem z TRAWALA.pl 👇 

Rezerwacja hotelu za pomocą TRAWALA i oszczędność 50 zł za 1 noc

➙  HOTELE TANIEJ NIŻ NA BOOKING? SPRAWDŹ SAM!

CAŁKOWITY RABAT w TRAWALA to NAWET 13% CENY REZERWACJI!

Członkostwo Trawala.pl uprawnia do pewnych korzyści niedostępnych publicznie. Poniżej znajdują się zalety członkostwa Trawala.pl:

Zaoszczędź dzięki członkostwu Trawala.pl

Nagrody zwrotne i BONUSY w Trawala.pl

Oszczędzaj i ZARABIAJ na możliwościach Trawala.pl

Trawala.pl dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom niezapomniane wrażenia z gwarancją najlepszej ceny. Jako członek Trawala.pl będziesz mieć własne przywileje i oszczędności.

Załóż konto na stronie Trawala.pl
 
Po prostu kliknij przycisk „Utwórz konto” w prawym górnym rogu sekcji nagłówka Trawala.pl lub odwiedź stronę https://trawala.pl, aby zarejestrować się za pomocą wyznaczonego adresu e-mail i hasła.
O Trawala.pl 
Założona w 2017 roku firma Trawala.pl jest wiodącą przyjazną dla kryptowalut usługą rezerwacji podróży z 3 000 000 produktów turystycznych na całym świecie. Wspierany przez giganta w branży Binance, Trawala.pl jest mistrzem adopcji kryptowalut, akceptując ponad 40 wiodących kryptowalut oprócz tradycyjnych metod płatności. Propozycja wartości Trawala.pl jest wspierana przez token AVA. Jako natywna kryptowaluta platformy, AVA może być używana do płatności, otrzymywania nagród lojalnościowych, rabatów i bonusów, a także kilku innych przypadków użycia. 

JAK TO DZIAŁA?

Aby mieć pewność, że zawsze otrzymasz gwarancję najlepszej ceny, dopasujemy lub pokonamy cenę dowolnego konkurenta.

Jeśli zarezerwujesz pobyt lub atrakcję na Trawala.pl i znajdziesz niższą cenę na innej stronie internetowej, możesz ubiegać się o zwrot różnicy do 24 godzin przed datą zameldowania w obiekcie lub godziną rozpoczęcia atrakcji. Zostanie ona wypłacona w formie kredytów podróżnych bezpośrednio do Twojego portfela Trawala.

Lista kontrolna Gwarancji Najlepszej Ceny

 • Oferta porównawcza musi dotyczyć tej samej nieruchomości, rodzaju zakwaterowania lub działalności.
 • Oferta porównawcza musi mieć te same daty zameldowania i wymeldowania lub czas rozpoczęcia i czas trwania czynności.
 • Oferta porównawcza musi mieć te same zasady i warunki anulowania.
 • Oferta porównawcza musi być ogólnie dostępna.

Kiedy nie możesz złożyć reklamacji?

 • Jeśli oferta porównawcza znajduje się na stronie internetowej, która nie ujawnia nieruchomości ani rodzaju zakwaterowania, w którym będziesz przebywać, ani rodzaju aktywności i planu podróży.
 • Jeśli oferta porównawcza jest częścią programu lojalnościowego lub nagród, zniżka dla członka.
 • Jeśli oferta porównawcza jest promocją ograniczoną czasowo, kodem promocyjnym, cashbackiem, kuponem, voucherem.

Jak ubiegać się?

 • Wyślij wiadomość e-mail na adres support@travala.com co najmniej 24 godziny przed datą zameldowania/wyjazdu z następującymi informacjami:

  • Twój numer zamówienia w e-mailu z potwierdzeniem rezerwacji, który Ci wysłaliśmy.
  • Dowód roszczenia: Link do innej witryny turystycznej, w której znalazłeś niższą cenę zakwaterowania lub aktywność.

  Nasz zespół obsługi klienta zweryfikuje Twoje zgłoszenie i skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.

  Po zweryfikowaniu roszczenia zwrócimy różnicę w postaci środków na podróże bezpośrednio do portfela Travala.com po wyjeździe.

  Jeśli nie utworzyłeś jeszcze konta, sugerujemy utworzenie go na stronie https://www.trawala.com/register, aby ubiegać się o zwrot pieniędzy.

Jak ubiegać się?

 • Jeśli zarezerwujesz zakwaterowanie lub atrakcję za pośrednictwem Trawala.pl, a następnie znajdziesz to samo zakwaterowanie lub akcję za niższą cenę na innej stronie internetowej, zwrócimy Ci różnicę zgodnie z poniższymi warunkami:

  • Gwarancja najlepszej ceny będzie miała zastosowanie wyłącznie do rezerwacji zakwaterowania lub atrakcji dokonanych na Trawala, jak pokazano na potwierdzeniu rezerwacji, w tym wszelkich podatków i opłat pobranych przez nas od Ciebie w momencie rezerwacji. Gwarancja najlepszej ceny nie dotyczy rezerwacji lotów ani rezerwacji pakietów.
  • Gwarancja najlepszej ceny nie ma zastosowania do żadnych podatków ani opłat pobieranych od Ciebie przez jakąkolwiek stronę trzecią, takich jak podatki i opłaty, które nieruchomość lub działalność może pobierać bezpośrednio od Ciebie po przyjeździe.
  • Gwarancja najlepszej ceny dotyczy wyłącznie cen zarówno reklamowanych, jak i ogólnie dostępnych.
  • Musimy otrzymać wiadomość e-mail z prośbą o gwarancję najlepszej ceny co najmniej 24 godziny przed datą zameldowania lub godziną rozpoczęcia.
  • Żądanie Gwarancji Najlepszej Ceny musi zawierać wszystkie wymagane informacje pomocnicze, określone w witrynie Trawala.pl i przesłane do nas pocztą elektroniczną.
  • Jeśli jesteś członkiem SMART na Trawala, lojalność SMART (do 5% dla najwyższego poziomu) będzie brana pod uwagę w porównaniu z inną stroną internetową. Upewnij się, że lojalność SMART jest wliczona w cenę rezerwacji.
  • Zanim przyjmiemy Twoją prośbę, musimy upewnić się, że: nieruchomość lub aktywność znaleziona na innej stronie internetowej jest identyczna (w tym ten sam rodzaj zakwaterowania lub aktywności, daty podróży i zasady anulowania); oraz (b) zakwaterowanie lub aktywność znaleziona na innej stronie internetowej była dostępna do zarezerwowania na tej stronie (tj. nie była zależna od dostępności lub na żądanie) i została wyceniona w pełni i dokładnie, z uwzględnieniem wszystkich ukrytych opłat.
  • Gwarancja najlepszej ceny nie będzie miała zastosowania, jeśli tańsza oferta na innej stronie internetowej zostanie uzyskana w ramach ograniczonej czasowo promocji, kodu promocyjnego, zwrotu gotówki, kuponu, kuponu lub rabatu, programu lojalnościowego lub programu nagród dla członków.
  • Zwrócimy jedynie różnicę w formie kredytów podróżnych bezpośrednio do Twojego portfela Trawala.
  • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub wycofania Gwarancji Najlepszej Ceny w dowolnym momencie.
  • Weryfikacja roszczenia – Wszystkie wnioski podlegają weryfikacji przez Trawala. Nie przyjmujemy zrzutów ekranu ani innych rzekomych dowodów niższej ceny, których nie możemy niezależnie potwierdzić. Nie będziemy również weryfikować żadnego wniosku, który naszym zdaniem, według naszego wyłącznego uznania, jest wynikiem druku lub innego błędu lub jest złożony w sposób nieuczciwy lub w złej wierze.

🚨 A teraz nie czekaj i załóż swoje darmowe konto na trawala.pl z linku poniżej i odbierz $10 dolarów w formie “Travel Credits” na swoją rezerwację 👌

➙ PRZECHODZĘ DO TRAWALA.pl REJESTRUJĘ KONTO i ODBIERAM $10 DOLLARÓW TERAZ!

Karty Podarunkowe Trawala.pl

Karty podarunkowe Trawala.pl to doskonały prezent podróżny dla przyjaciół, rodziny, partnerów biznesowych lub pracowników na każdą specjalną okazję. Odbiorcy mogą wymienić kartę podarunkową na kredyty podróżne, aby łatwo opłacić rezerwacje podróży na Trawala.pl

Jak mogę kupić Podróżną Kartę Podarunkową Trawala?

Karty upominkowe Trawala można kupić na stronie Trawala.pl klikając tutaj lub na kilku innych stronach partnerskich.

Trawala.pl

Założona w 2017 roku firma Trawala.pl jest wiodącą przyjazną dla kryptowalut usługą rezerwacji podróży z 3 000 000 produktów turystycznych na całym świecie. Wspierany przez giganta w branży Binance, Trawala.pl jest mistrzem adopcji kryptowalut, akceptując ponad 40 wiodących kryptowalut oprócz tradycyjnych metod płatności. Propozycja wartości Trawala.pl jest wspierana przez token AVA. Jako natywna kryptowaluta platformy, AVA może być używana do płatności, otrzymywania nagród lojalnościowych, rabatów i bonusów, a także kilku innych przypadków użycia.

Aby kupić podróżną kartę podarunkową na naszej stronie internetowej:

1 . Wybierz wartość karty podarunkowej
2 . Wybierz opcję płatności
3 . Wpisz swoje dane kontaktowe
4 . Jeśli chcesz wysłać go do znajomych/rodziny, wybierz Wyślij jako prezent . Następnie wprowadź imię i nazwisko odbiorcy, adres e-mail i wiadomość osobistą.
5 . Kliknij Kup kartę podarunkową

Uwagi :

Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zakupu karty podarunkowej.
W tym samym czasie odbiorca otrzymuje również wiadomość e-mail o karcie podarunkowej wraz z kodem podarunkowym i danymi wiadomości osobistej.

Jak mogę zrealizować Podróżną Kartę Podarunkową Trawala?

Odbiorca może wykorzystać podróżną kartę podarunkową Trawala na kredyty podróżne, a następnie wykorzystać te środki, aby opłacić rezerwacje podróży na etapie realizacji transakcji.

Aby zrealizować Podróżną Kartę Podarunkową:

1 . Zarejestruj się / Zaloguj się na Trawala.pl
2 . Przejdź do portfela Moje kredyty podróżne
3 . Kliknij zakładkę Zrealizuj kartę podarunkową
4 . Zastosuj kod podarunkowy, kliknij Zrealizuj

Po zastosowaniu cała kwota podróżnej karty podarunkowej zostanie wymieniona na kredyty podróżne, które są następnie dodawane do salda kredytu podróżnego na Twoim koncie Trawala.pl.

Zasady i warunki :

 • Podróżne karty upominkowe nie tracą ważności.
 • Za zakup/aktywację Karty nie są pobierane żadne opłaty.
 • Podróżnych Kart Podarunkowych nie można doładowywać, odsprzedawać, zwracać, przekazywać wartościowo ani wymieniać na gotówkę.
 • Trawala.pl nie ponosi odpowiedzialności za zagubione karty podarunkowej lub za nieautoryzowane użycie. Wydane przez Travala Limited.
 • Obowiązują warunki, które mogą ulec zmianie od czasu do czasu według naszego uznania bez powiadomienia; odwiedź stronę Trawala.pl, aby zapoznać się z aktualnymi warunkami i ograniczeniami.

TRAWALA - OPINIE OSÓB

Trawala to wyszukiwarka hoteli i lotów oraz wiele dostępnych aktywności w danej lokalizacji…

Każdego dnia społeczność Trawala rośnie w bardzo szybkim tempie ze względu na łatwy dostęp o ogromnej ilości hoteli i lotów oraz różnych aktywności… 

Dodatkową zaletą, która bardzo mocno przyciąga nowych użytkowników i miłośników wyszukiwarki Trawala jest bardzo mocno rozbudowany system płatności…

Największym jednak magnesem i zachętą do korzystania z TRAWALA są po prostu niższe ceny rezerwacji hoteli niż u konkurencji.

Zobacz Opinie klientów TRAWALA.pl

Kiedy wszystko działa jak “w Szwajcarskim Zegarku” to nie mogło zabraknąć pozytywnych opini Trawala!

Sam rezerwowałem już nie raz swój hotel taniej niż u konkurencji, wszystko się zgadzało to i dobre opinie są wręcz rzeczą naturalną.

Ale nie tylko ja mogę podzielić się dobrą opinią na temat wyszukiwarki Trawala. 

Zobacz poniżej co piszą inni o Trawala:

Oszczędność 1,000 zł na wakacjach ? NO PROBLEME z TRAWALA to bardzo proste. Sprawdź sam! Odwiedź stronę TRAWALA i porównaj oferty…

Możesz użyć swojej kryptowaluty ADA aby zarezerwować ponad 3 miliony produktów turystycznych na całym świecie z trawala.pl

Trawala to pierwsza na świecie platforma turystyczna integrująca się z Binance Pay oraz wieloma innymi metodami płatności za hotele i rezerwację lotów!

Kredyty podróżne odpowiadają określonej kwocie pieniędzy, którą można wykorzystać do dokonywania rezerwacji na Trawala.pl, co zapewnia elastyczność w zakresie planów podróży i opcji płatności.

Aby otrzymać kredyty podróżne, możesz je kupić w zakładce Moje kredyty podróżne w sekcji Mój profil.

Aby kupić kredyty podróżne, kliknij zakładkę Kup kredyty podróżne i wybierz kwotę, którą chcesz kupić, a następnie wybierz metodę płatności, która obejmuje kartę kredytową, kryptowaluty i portfel.

Na stronie rezerwacji znajdziesz opcję płatności za pomocą Travel Credits. Jeśli kredyt jest wystarczający, po prostu naciśnij przycisk „Zapłać kredytami podróżnymi” . Jeśli nie, możesz zapłacić częściowo kredytami podróżnymi, a resztę zapłacić innymi metodami płatności, w tym kartą kredytową, kryptowalutami i portfelem.

Możesz kupić kredyty podróżne za pomocą kart kredytowych, kryptowalut i portfela w zakładce Moje kredyty podróżne w sekcji Mój profil.

Kredyty podróżne są ważne przez całe życie i po aktywacji nie mają daty ważności.

Nie. Możesz kupić tyle, ile chcesz. Jednak limit dla każdej transakcji to 50 – 25.000.

Korzystając z Travel Credits, klient wyraża zgodę na przestrzeganie niniejszych Warunków.

 • Aby móc otrzymać kredyty podróżne, klient musi mieć ➙ zarejestrowane konto na Trawala.pl.
 • Kredyty podróżne mogą być używane i ważne tylko na produkty podróżne na Trawala.pl.
 • Kredyty podróżne nie mają wartości pieniężnej i nie można ich wymienić na gotówkę, kryptowalutę lub inną formę wynagrodzenia.
 • Kredyty podróżne nie są zbywalne i nie mogą być sprzedawane, wymieniane ani wymieniane.
 • Kredyty podróżne są ważne przez całe życie i po aktywacji nie mają daty ważności.
 • Kredytów podróżnych nie można przenosić między kontami.
 • Trawala.pl zastrzega sobie prawo do zmiany Warunków Kredytu Podróżnego w dowolnym momencie według własnego uznania, z powiadomieniem lub bez powiadomienia, w tym w celu odzwierciedlenia zmian wpływających na naszą działalność, zmian technologicznych, zmian w metodach płatności, zmian w odpowiednich przepisach i regulacjach wymagania i zmiany w możliwościach naszej witryny.
 • Jeśli okaże się, że klient działa z naruszeniem niniejszych Warunków lub w sposób niezgodny z prawem, oszukańczy, Trawala.pl zastrzega sobie prawo do unieważnienia Travel Credits klienta.
✅ 3352 dokonanych rezerwacji pokoi / hoteli
 
✅ 530 zarezerwowanych lotów
 
✅ 15% rezerwacji opłaconych kryptowalutą AVA
 
✅ 12% rezerwacji opłaconych BinancePay
 
✅ 5,942 członków programu SMART

TRAWALA w Liczbach czerwiec 2021

Trawala to wyszukiwarka hoteli i lotów oraz wiele dostępnych aktywności w danej lokalizacji…

TRAWALA w LICZBACH
 
PL/ENG
 
Trawala Aktualizacja 1 czerwca – 15
*Podsumowania za miesiąc
 
✅ $2,192,706 całkowitego dochodu
 
✅ 3352 dokonanych rezerwacji pokoi / hoteli
 
✅ 530 zarezerwowanych lotów
 
✅ 15% rezerwacji opłaconych kryptowalutą AVA
 
✅ 12% rezerwacji opłaconych BinancePay
 
✅ 5,942 członków programu SMART
 
✅ 9,362,500 AVA staking w celu wynagrodzeń 8.04% rocznie
 
✅ 18.8% AVA z dostępnych na rynku w Staking
 
✅ 8.04% Roczne odsetki z programu SMART
 
✅ Zarejestruj się i otrzymaj $10 w Travel credits
 
✅ 14% rezerwacji opłaconych w Travel credits
 
✅ 7% rezerwacji opłaconych w Bitcoin
 
✅ 71% rezerwacji opłaconych w Crypto
 
——————–
 
#Trawala Update June 1 – 15
*Running totals for the month
 
✅ $2,192,706 total revenue
 
✅ 3352 room nights booked
 
✅ 530 flights booked
 
✅ 15% of bookings paid with $AVA
 
✅ 12% of bookings paid with BinancePay
 
✅ 5,942 SMART members
 
✅ 9,362,500 AVA staked for bonuses
 
✅ 18.8% of circulating supply locked
 
✅ 8.04% APY Smart Program
 
✅ Signup and get $10 worth of Travel credits
 
✅ 14% of bookings paid with Travel credits
 
✅ 7% of bookings paid with #Bitcoin
 
✅ 71% of bookings paid with Crypto