Kathu

“Proste” życie w Tajlandii. Phuket, Kathu. Czasami warunki zaskakują.

12 października, 2022 0 Przez mmajerski

Wyszukaj hotel i zobacz ile zaoszczędzisz dzięki tej wyszukiwarce ⤵️

“Proste” życie w Tajlandii. Phuket, Kathu. Czasami warunki zaskakują.

W SKRÓCIE

Warunki street food czasami potrafią zaskoczyć...

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram
Kathu

"Proste" życie w Tajlandii. Phuket, Kathu. Czasami warunki zaskakują.

Pojechaliśmy na bardzo duży targ do sąsiedniego miasta Kathu. Znajduje się 5 km od Patong. Jest to troszkę inne miasto, gdyż nie ma dostępu do morza, więc turystów też jest mniej. Ale pod względem infrastruktury nic mu nie brakuje. Ceny są troszkę niższe.

Jedliśmy przepyszne sushi, salad rollsy, mango sticky rice, kurczaka z grila i gofra. Nie ukrywam, że akurat byliśmy bardzo głodni 😆

Market jest dość spory. Można tam kupić dużo rzeczy, nie tylko jedzenie gotowe ale też surowe ryby czy owoce morza, mięso, warzywa, owoce, przyprawy, a nawet ubrania. Pod względem jedzenia jest on w typowo w tajskim stylu, czyli kupić i wziąć na wynos do domu czy do pracy. Nie było niestety miejsc siedzących, więc musieliśmy sobie jakoś poradzić sami.

Przy drodze, wśród palm i bananowców, było bardzo dużo barów w fajnym, innym niż na Patong, spokojnym klimacie. Warto odwiedzić Kathu i to poczuć.

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).