fbpx

Aplikacja YourFitWay

YourFitWay to aplikacja, która pomoże utrzymać nam ładną sylwetkę oraz zadba o nasze ZDROWIE

Schudłem 5 KG ZDROWO i PRZYJEMNIE 🤩

ZANZIBAR, Kolejny TRENING, MECZ Piłki Nożnej i Piękne Widoki. Mocno zawziąłem się w tym roku za dbanie o siebie treningi i dietę… Tutaj na Zanzibarze mam dużo wolnego czasu i nie chcę go zmarnować dlatego cisnę ile się da.

W niedzielę na wyspie Zanzibar w miejscowości Jambiani odbył się mecz piłki nożnej. Mecz niczym się nie różnił od meczy z polskiej ligi piłki nożnej i naprawdę fajnie się to oglądało… Dodatkowo na sam koniec dnia i filmu pokażę wam troszkę fajnych widoków prosto z pięknego Zanzibaru 😍

YourFitWayZDROWIE za KROKI

Dołącz do wyzwania 10,000 kroków dziennie z aplikacją YourFitWay. Zacznij dbać 🏃‍♂️o siebie i o swoje zdrowie 💔 

Dziękuję YOURFITWAY – 2 KG MNIEJ 💪🚀😍

Prezentacja | Aplikacja YourFitWay

Zobacz prezentację aplikacji YOUR FIT WAY

Kod potrzebny przy rejestracji.

Hej, wiele osób pyta mnie w prywatnych wiadomościach o kod potrzebny do rejestracji w aplikacji a więć podaję Ci go tutaj w kolorze czerwonym ➙ n36Qz5

Kod do rejestracji znajduje się również w pasku po lewej stronie.

Dodatkowo wstawiłem jeszcze obok kod QR, z którego również możesz skorzystać do rejestracji swojego konta w aplikacji YOURFITWAY

Dodatkowo używając mojego KODU RABATOWEGO n36Qz5 otrzymasz zniżkę $10 dolarów 

🤷‍♂️ Bieganie Nie Jest Dla Grubasów 😉 YOURFITWAY

Your Fit Way 500 KILOMETRÓW PIESZO ORAZ PODZIAŁ $💵

Narzędzia, Które Pomagają w Motywacji

Your Fit WAY - Szpital Moją Motywacją

Dołącz do wyzwania 10,000 kroków dziennie. Zacznij dbać 🏃‍♂️ o zdrowie 💔 

Dziękuję YOURFITWAY, że dzięki wam schudłem 2 KILOGRAMY 💪🚀😍.

Mam mega motywację to muszę to wykorzystać aby wyrobić w sobie stały nawyk zdrowego trybu życia bo to zaowocuje na całe moje życie!

✅ Aplikacja YourFitWay ➙ kliknij tutaj

Na początku była walka aby zdobyć swoje pierwsze 10000 kroków – Teraz po 1,5 miesiąca jest już 2 KG mniej 💪 

Regularna mała aktywność fizyczna:

► Wystarczy codziennie poświęcić 30 minut na chodzenie lub bieganie, aby wydłużyć życie nawet o 7 lat

► Codzienny energiczny spacer może zredukować ryzyko śmierci z powodu ataku serca o połowę wśród osób między 50. a 70. rokiem życia

► Dzięki aktywności fizycznej zwiększa się aktywność telomerazy, co pomaga w naprawie DNA. Mówiąc prościej – umiarkowany wysiłek hamuje procesy starzenia.

 

Mateusz Majerski

► Spacer chroni przed rakiem piersi – kobiety, które chodzą co najmniej 7 godzin tygodniowo, mają mniejsze o 14 proc. ryzyko zachorowania na raka piersi niż kobiety chodzące mniej niż 3 godziny tygodniowo.

► W trakcie leczenia raka piersi spacer zmniejsza objawy uboczne terapii o ok. 40 proc. i znacznie poprawia jakość życia.

► Regularny spacer zmniejsza również ryzyko nawrotu raka po leczeniu o ok. 50 proc.

► 30 min marszu dziennie zmniejsza ryzyko cukrzycy o 30 proc.

► 30 min marszu dziennie obniża ciśnienie tętnicze nawet u osób nie chorujących na tę chorobę

► Szybkie spacery mają wiele zalet. Nie tylko opóźniają starzenie, ale są też dobrym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów  

JA już mam swoje pierwsze 10000 kroków w ciągu jednego dnia. 

Swoje wyzwanie rozpocząłem 10 maja 2020 r. 

Aplikacja ➙  YourFitWay

Wkręciliśmy się w chodzenie na MAX'a z aplikacją YourFitWay

Dorota po jednej z wypraw krokowo-biegowej 😉

Aplikacja YourFitWay bardzo motywuje do działania, dlatego łatwiej zrealizować swoje cele. Dzięki temu będziemy zdrowsi, a może nawet bogatsi 💵

FITDORA

Oszczędności➙ YourFitWay

Zdrowie jest dla mnie ważne…

Chce schudnąć od długiego czasu ale póki co jest to ciągle bez efektów. 

A więc sprawdziłem swoje statystyki – średnią ruchu za poprzedni rok – i okazało się, że te statystyki są bardzo słabe i koniecznie muszę to zmienić ! 

Moja średnia ilość kroków za rok 2019 to 3448 na dzień 🤦‍♂️

Rok 2020 zapowiada się lepiej bo do końca kwietnia jest to już średnio 4639 kroków na dzień ALE TO JESZCZE I TAK ZA MAŁO !

MOJE WYZWANIE NA TERAZ TO MINIMUM 10 000 KROKÓW DZIENNIE!

Na tym filmie pokazuję jak pobrać aplikację YourFitWay

Zobacz jak pobrać aplikację YourFitWay i utworzyć swoje konto.

Aplikacja już niedługo dostępna w Google Sklep i AppStore.

Dbaj o zdrowie i zarabiaj pieniądze.

strona w budowie…

NOTA PRAWNA. Strona internetowa MMAJERSKI.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Informacje zawarte w tym wpisie oraz na całym blogu, w domenie i subdomenach mmajerski.pl oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Inwestowanie zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanych środków. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji biznesowej oraz inwestycyjnej, skontaktuj się z licencjonowanym doradcą finansowym, a także zapoznaj się z ryzykiem i zasadami opisanymi pod adresem: https://mmajerski.pl/zasady/

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBayCoinCassoBinance YouTubeFaceBookInstagram SelfMakerYourFitWayInCruises lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!

Ja Mateusz Majerski nie jestem płatnym i licencjonowanym doradcą inwestycyjnym oraz finansowym. Wszystkie analizy wykonane na moim blogukanale YouTubeFaceBookInstagram oraz we wszystkich innych mediach społecznościowych dotyczą wyłącznie mojego osobistego planu inwestycyjnego-handlowego.

Pamiętaj, że nie mogę być pociągnięty do odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz odnieść jeśli będziesz naśladował moje strategie dotyczące prowadzenia własnego biznesu, współpracy z firmami na zasadach afiliacji czy marketingu sieciowego, handlu i inwestowania w kryptowaluty oraz firmy działające w oparciu o kryptowaluty lub tokeny.

Oglądając moje filmy, zgadzasz się, że rozumiesz i przestrzegasz moich zasad dotyczących niniejszego Zastrzeżenia i zrzekasz się praw do jakichkolwiek działań prawnych przeciwko mnie.

Wszystkie bonusy, o których możesz dowiedzieć się z moich komunikatów, przyznawane są uznaniowo przeze mnie (Mateusz Majerski, a nie przez firmy zewnętrzne) i są bezzwrotną darowizną. Wszelkie zmiany w zasadach przyznawania darowizn (bonusów) ogłaszam zawsze na filmach, które zamieszczam na moim kanale YouTube oraz w portalu FaceBook czy Instagram. Subskrybuj mój kanał i dodaj mnie do znajomych aby być na bierząco.

UWAGA! Możesz stracić 100% kapitału.

Inwestowanie oraz prowadzenie jakiegokolwiek biznesu, zawsze wiąże się z UTRATĄ CAŁOŚCI (100%) PIENIĘDZY (środków, aktywów) jakich posiadasz.

Jeśli nie chcesz ryzykować utraty swoich pieniędzy nigdy nie trzymaj ich na lokatach bankowych, rachunkach bankowych, w obligacjach rządowych, giełdach papierów wartościowych, giełdach kryptowalut i w innych instytucjach, które zarządzają pieniędzmi.

Aby utrzymać swoje bezpieczeństwo finansowe, zarabiaj pieniądze tylko i wyłącznie tam gdzie zarabia je większość przeciętnych ludzi. Wybieraj pracę na etacie w instytucjach państwowych, które zagwarantują Ci pracę na całe życie. Swoje pieniądze trzymaj w domu w gotówce. Nigdy nie podejmuj się prowadzenia własnego biznesu czy zarabiania dodatkowych pieniędzy w internecie.