Pan Grab przywiózł dziwny sos. Dzień świstaka ale taki inny…

18 października, 2022 0 Przez mmajerski

Wyszukaj hotel i zobacz ile zaoszczędzisz dzięki tej wyszukiwarce ⤵️

Pan Grab przywiózł dziwny sos. Dzień świstaka ale taki inny…

W SKRÓCIE

Tak właśnie wygląda gotowanie obiadu w Tajlandii...

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram

Pan Grab przywiózł dziwny sos 😉 Dzień świstaka ale taki inny 🤣

W Tajlandii w ogóle nie opłaca się gotować. Nawet Tajowie zamawiają z Graba wszystko co się da…

Dzisiaj na obiad mieliśmy same pyszności: Penang Chicken, Green Curry z krewetkami, Cucumber Salad i oczywiście frytki z nuggetsami. Dzień jak co dzień. 

Spokojne życie na Patong.

Najnowsze Wpisy

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin niniejszego portalu. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).